2726
عنوان

اقدامی های اردیبهشت 98

| مشاهده متن کامل بحث + 9397 بازدید | 1244 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم پلی کیستیکم  دارومصرف میکنم با مصرف لتروزول روزدوازده پریودی سایزتخمکم9بودخیلی ناراخت شدم 4ماه پیشم عکس رنگی گرفتملوله سمت راستم بسته بودکه خداروشکربازشد

خدایــاشکــرت بخــاطربــهترین همـــسردنیــــااااااااایه صلوات واسم میفرستین دوستای خوبم..ممنونم 
سلام مبارکه عزیزم. چقد خوبه توی اقدام اول باردار شدی😍منم اقدام اولم منتظرم موعدم برسه بی بی بذارم. ...

یه روز قبل پری زدم هاله انداخت امروز باید پری میومد فعلا نیومده فردا بازم بی بی میزنم

2728
سلام ایناز جون باردارشدی عزیزممممممم خیلی مبارک باشعهههه برا منم دعا کن

سلام گلم 

خوبی 

باردار شدم 

دکترم سریع فرستاد سونو 

ساک دیده نشد 

اونموقع ۵ هفته بودم 

دکتر گفت شاید خارج رحمه یا شایدم ریزه 

رفتم بتا دیدم بتام خوب داره میره بالا 

هیچی دیگه سپردم به خدا 

دعا کن نی نی ام سالم باشه 

انشاالله شما حاجت روا بشید

پسر نازم عاشقتم  
سلام گلم  خوبی  باردار شدم  دکترم سریع فرستاد سونو  ساک دیده نشد  اونم ...

ایشالا صحیح و سالم بغلش بگیری امضاتو خوندم همون اول برات دعا کردم گلم ... یعنی منم باردار باشم باید برم سنو گرافی؟؟؟اخه مشکلت چی بود 

ایشالا صحیح و سالم بغلش بگیری امضاتو خوندم همون اول برات دعا کردم گلم ... یعنی منم باردار باشم باید ...

مشکلی ک نداشتم 

دکترم بیشعور بود و بی عقل 

اخه ۵ هفته ام بود مطمین بودم ۵ هفتمه 

بزور فرستاد سونو 

هیچی حالیش نبود

پسر نازم عاشقتم  
انگارکسی قرارنیست اینجاجواب منم بده 

فک کنم من جوابتو دادم🙄🙄😑

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
من دیروزموعدم بود تاالان پری نیومده دیروزبی بی گذاشتم منفی بود میترسم پری بیاد😔😔

خب پری بیاد مهم نیس که ماه بعد دوبارا اقدام میکنی ،اینقد ادامه میدی تا بشه😊

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
2706