2703
2553
عنوان

فاصله سنی چقدر خوبه؟

199 بازدید | 15 پست

دختره ۵ سالشه میخوام دوباره باردارشم😊 حالا تا بچه بیاد میشه شیش ولی شوهرم قبلن میگفت تا دوسال بچه نیاریم😐.اونوقت اختلاف سنیشون زیاد میشه جدیدن حرف نزدیم ولی میخام باهاش حرف بزنم 

شما فاصله سنی بچه هاتون چقدره؟راضی هستین؟

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍

من دختر ۶.۵ و ۲.۵ دارم .البته دومی ناخواسته بود ولی باز خوبه باهم میسازن 

ماچون زدری پای کشیدیم کشیدیم امید زهرکس که بریدیم‌بریدیم.    دل نیست کبوتر‌که چوبرخاست نشیند   ازگوشه ی بامی‌که پریدیم‌پریدیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سه سال اختلافشونه الان برای سومی میخوام اقدام کنم دخترم شش سالشه پسرمم نه سال میگم کاش زودتر اقدام میکردم

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2720

ببین واسه کی!

واسه خودت فاصله سنی ۷ سال عالی

ولی بچه ۴ سال عالی 

ولی اگه اعصاب نداری 

کمکی نداری

زیر ۷ سال اختلاف سن بیاری دیووونه میشی

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2714
سه سال اختلافشونه الان برای سومی میخوام اقدام کنم دخترم شش سالشه پسرمم نه سال میگم کاش زودتر اقدام م ...

ای جان سومی😍سخت نیس سه تا؟منم سه تا دوس دارم

ببین واسه کی! واسه خودت فاصله سنی ۷ سال عالی ولی بچه ۴ سال عالی  ولی اگه اعصاب نداری  ...

کمک که فراوون  دارم بیشتر به خاطر دخترم دوست دارم خیلی تنهاست

دو سال اختلاف بچه های منه 

یکسال اول خیلییییی سخت بود ولی بعد از یکسال شروع کرد بهتر شدن همش با هم بازی میکنن با هم مشغولند 

قیافه من وقتی میام نی نی سایت😯😦🥴😲🤔😨😟🤣🧐 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
2706