2733
2734
عنوان

درددل😢

305 بازدید | 38 پست

من یه دختر ۴ ساله دارم اصلا به حرفم گوش نمیکنه ما توی یه خونه ی ۴ طبقه ایم که یکیش مادرشوهرمه و دوتاش هم خواهرشوهرام 

دخترم اونارو ب من ترجیح میده اصلا منو دوست نداره شبا هم حاضره بااونا بخوابه ولی من نمیذارم و با دعوا میبرمش خونه ی خودمون هردقیقه خونه ی عمه هاشه میرم بیارمش خونه گریه میکنه و جیغ میزنه خیلی عصبیم میکنه گاهی بدون اطلاع من میره کوچه و مغازه خسته شدم ازاین شرایط عمه هاش بیرونش میکنن بهش رو نمیدن ولی بازم دخترم منت اونارو میکشه میشینه پشت درشون میگه توروخدا بذارید بیام تو 

خیلی برام سخته الان حرصمو خالی کردم و با جیغ و عصبانیت دستشو محکم گرفتم اوردم خونه ولی دلم پره و همش گریه میکنم دستشو محکم گرفتم قرمز شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم با عصبانیت حرص خوردن چیزی درست نمیشه توی خونه سرگرمش کن بهش بیشتر محبت کن بزار توی کارات کمکت کنه بچه ها توی یه سنی همینطوری میشن حوصلشون سر میره دنبال یه همبازی میگردن

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 

براش هرچی میخواد میخرم کلی با زبون اروم حرف میزنم خونمون پر از وسایل بازی و خوراکیه اما دخترم قدر هیچ چیزو نمیدونه نه به نقاشی علاقه داره نه به شعر کلا ثبت نامش کردم اما نمیره میگه با عمه میرم

2738
اسباب بازی و چیزای سرگرمی موزیکال و بدنامه کودک براش بگیر درو قفل کن بزار با همونت سرگرم شه از سرش ب ...

هرکاری کردم براش طلامو فروختم براش تبلت و کلبه ی بازی خریدم اما اصلا نگاشون نمیکنه چه برسه به بازی

خانوما اشتباه بچه 4 ساله از سرش به زور و قفل کردن چیزی نمی افته بیشتر از چشم بچه می افتین ببینید خواهر شوهر چی کار میکنه که بچه دوست داره اونجا باشه بعدم بزار یه ساعت اونجا باشه در کنارش باشه

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
براش هرچی میخواد میخرم کلی با زبون اروم حرف میزنم خونمون پر از وسایل بازی و خوراکیه اما دخترم قدر هی ...

بزار بره تا تو اینجوری کنی قدرتو نمیدونه بزار تنها بدون تو بمونه خودش برمیگرده پسرم با اینکه اونهارو خیلی دوست داره اگه حس کنه من نیستم دق میکنه دور از جونش بی خیال باش اگه اذیتش نمیکنن بزار پیش عمش باشه

آقای محترم من متاهلم لطفا درخواست دوستی نده با سپاس فراوان  

بچس دیگههههه لابد بچه دارن اونا یا بهش محبت میکنن

من خودمم بچه بودم مامانم میگفت انگار نافتو انداخته بودن خونه مادر بزرگت

همش اونجابودم ولی الان بزرگ شدم سالی یبارم ب زور میرم

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
2706