2726
عنوان

هار مظلوم دیده بودین تا حالا ؟!!

663 بازدید | 32 پست

بچه ها من یه مشکلی که دارم اینه که خیلی هارم ! 

وقتی از دست یکی عصبانی میشم جررش میدم ! حالیمم نیست که کیه هر کی میخواد باشه برام مهم نیست اون موقع جررش میدم و خیلی رکم ! 

خودمم میدونم که خوب نیست ولی در عین حال هم خیلی مظلومم !!! همه کاری برای همه حتی غریبه ها بدون هیچ چشمداشتی میکنم ، از جونم مایه میذارم همه جور از خود گذشتگی میکنم همیشه هم نارو میخورم ولی یهو قاطی میکنم !! دست خودمم نیست اصلا سیاست ندارم 

حالم خیلی بدههههههههه 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم😂😂😂😂

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2728

اینجوری که تو گفتی منم میترسم نظر بدم

خدایا به امید خودت

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2706