2733
2734
عنوان

اين پسر چرا اينقدر نفهمه آخه؟!😑😐

384 بازدید | 44 پست

همون همكلاسيم بود كه ميخواستم بهش بگم ازش خوشم ميادبعد شما گفتين نگو و فلان

گفتين به بهونه هاى مختلف باهاش بحرف

الان زياد حرف ميزنيما يعنى خودشم مياد جلو

ولى گفتم جزوه ى يه درسى رو برام بفرسته بعد چند وقت هنو نفرستاده لامصب😂😭خيلى خره

ميخواستم سر حرفو باز كنم وگرنه جزوش بخوره تو سرش🙄

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهش بگو میشه بپرسم چرا حواستون پرته؟ اگه گفت چرا؟ بگو مسئله به این مهمیو فراموش کردید ،😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738
بهش بگو میشه بپرسم چرا حواستون پرته؟ اگه گفت چرا؟ بگو مسئله به این مهمیو فراموش کردید ،😂😂

خيييلى خرررره

حرصم در اومده☹️☹️☹️☹️ديگه هم روم نميشه بگم بهش اخه

خب اگه نميخواد بفرسته مريضه ميگه ميفرستم😑😐

خيييلى خرررره حرصم در اومده☹️☹️☹️☹️ديگه هم روم نميشه بگم بهش اخه خب اگه نميخواد بفرسته مريضه ميگه ...

خوب بهش بگو نمیفرستی به آقای فلانی بگم بفرسته ؟!😂😊😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بدبخت بیچاره داره جزوشو پاک نویس میکنه 😂

یه همکلاسی بنده خدا داشتم جزوه میگرفتم ازش بی منظور طفلی افتاده بود تو دور پاک نویس کردن😂 تازه شعر مینوشت و گل هم میذاشت😂😂😂

خوب بهش بگو نمیفرستی به آقای فلانی بگم بفرسته ؟!😂😊😂

اخه اقاى فلانى از كجا بيارم😂😂😂😂بايد يكى ديگه از پسرا رو استورى كنم بنويسم مرسى واسه جزوه😂😂😂😂😂

بدبخت بیچاره داره جزوشو پاک نویس میکنه 😂 یه همکلاسی بنده خدا داشتم جزوه میگرفتم ازش بی منظور طفلی ...

اخى😂😂😂چ همكلاسى باحالى داشتى

نه بابا اين فكر نكنم از اين كارا بكنه

احتمالا يادش رفته😭☹️😡

اخه اقاى فلانى از كجا بيارم😂😂😂😂بايد يكى ديگه از پسرا رو استورى كنم بنويسم مرسى واسه جزوه😂😂😂😂 ...

دیگه من نمی‌دونم خخخ

2706