2726
عنوان

نمیدونم با همسرم چطور باشم دیگه

365 بازدید | 15 پست

مدتیه بینمون خیلی تنش و دعوا زیاد شده تقریبا یک روز درمیون من بعد از زایمان از نطر روحی حالم خوش نبود بهونه گیر بودم شوهرم زیاد درکم نمیکرد الانم اخلاق اون بد شده کلا خودخواه و بیخیال شده میخواستم بدونم راهکار اینکه به خودش بیاد چیه تنهاش بزارم یه مدت باهاش حرف بزنم نمیدونم لطفا بهم بگین

این نیز میگذرد 

دلیل کارش رو بپرس و باهاش صحبت کن یه روز بچه رو ببر به جایی خونه مادربزرگش کسی بشینین قشنگ با هم حرف بزنید فک کنید نامزدین یه روز کامل رو با هم باشید و بهش محبت کنید از روزهای خوبتون صحبت کنید و اینو بدونین شما مهم ترین شخص در زندگیتون همسرتون هستش نه بچتون نه پدرتون نه مادرتون همسر شما دوست شما و پناه شماست پس عاااشقانه بهش عشق بورزید و این رو بدونین گاهی اون هم نیاز به محبت و توجه داره کاهی اون هم نیاز به درد و دل داره 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باید قبل زایمان بهش آمادگی میدادی که من ممکنه اخلاقم عوض بشه یا روحیم خوب نباشه که بیشتر حواسش بهت باشه، مردا نو این زمینه ها گیجن اصلا درک نمیکنن اگه بهشون نگی

بیخیالی مشکلی رو حل نمیکنه بهتره باهاش حرف بزنی هم سما کتابه خانم بگو و هم ایشون، دنبال ایراد گرفتن از هم نباشید دنبال رها حل باشید که رابطتون بهتر کنید

دستمو ول نکن🤲🏻
دلیل کارش رو بپرس و باهاش صحبت کن یه روز بچه رو ببر به جایی خونه مادربزرگش کسی بشینین قشنگ با هم حرف ...

تا بهش میگم چی شده میگه هیچی منم بدم میاد هی خودمو خورد کنم اینم میدونم تحمل قهر منو نداره دوروز قهر کنم خودشو جمع میکنه ولی تو یه خونه دوتا آدم بزرگ چرا باهم قهر کنن آخه ؟؟؟؟ تا کی ؟؟؟ اینم بگم مدتی بود من رو خانوادش  به خاطر توقعها و خواسته های بی منتهاشون شاکی بودم هی غر میزدم از اونم دلخوره

این نیز میگذرد 
باید قبل زایمان بهش آمادگی میدادی که من ممکنه اخلاقم عوض بشه یا روحیم خوب نباشه که بیشتر حواسش بهت ب ...

حرف میزنم آشتی میکنیم مدام تیکه میندازه اصلا اینقد خستم کرده که پیش خودم میگم اگه بچه نبود قطعا ازش جدا میشدم انگار دارم با یه پسر بچه چموش زندگی میکنم تا با همسرم

این نیز میگذرد 
تا بهش میگم چی شده میگه هیچی منم بدم میاد هی خودمو خورد کنم اینم میدونم تحمل قهر منو نداره دوروز قهر ...

راجع به چیزی که میدونین ناراحت میشه چرا حرف میزنید ؟! شما دارین با این کارتون ایشون رو بین یک دوراهینگه میدارین تصور کنید همین رفتار رو ایشون با شما داشته باشه مرتب از خانواده شما به هر دلیلی ایراد بگیره مطمعنا شما تحمل نخواهید کرد باز هم به خودتون برسید و بهترین خودتون باشید اینکه شما برای شریک زندگیتون وقت بزارید خورد کردن غرور شماست ؟! نه نشان دهنده تلاشتون برای حفظ زندگی مشترکان هست پس برای زندگیتون بجنگید 

حرف میزنم آشتی میکنیم مدام تیکه میندازه اصلا اینقد خستم کرده که پیش خودم میگم اگه بچه نبود قطعا ازش ...

حسودی میکنن 

باید قبل زایمان بهش آمادگی میدادی که من ممکنه اخلاقم عوض بشه یا روحیم خوب نباشه که بیشتر حواسش بهت ب ...

خیلی هاشون رو بگی هم درک نمیکنن😁

حال ندارن

کلا ففط رسیدگی لازم دارن

خودشون رسیدگی نمیکنن

🌸 مرنج و مرنجان🌸
2706