1351
1341

تبلیغ هم نداشته باشه ...

سادات(سید) نیستم . چون اسمم تک باشه و بتونم ثبت نام کنم  نوشتم شکوفه سادات 😁😁

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

Vpngram

من مسئول این نیستم که بهت ثابت کنم حرفام راسته یا دروغ 😑 شما دوست عزیز هر جور دوست داری در موردم فکر کن...😁 من مشکلی با این موضوع ندارم !😄😃 تا وقتی که توی ایران بیشتر مردم فرهنگ این رو ندارن که هم دیگه رو ندیده و ندونسته قضاوت نکنن، من حرفی ندارم....😶👐 درضمن طرز فکر و عقیده من وابسته به محیط اطرافم هستش. من عادت دارم بر اساس واقعیت‌ها نظر میدم😉 همون طور که گفتم شما هر طوری دوست دارید قضاوتم کنید...😊⁦🙂
1350

ایکسگرام‌عاااااالیه

چهارسال عاشقت بودم بعد چهار سال؛ خیانتت؛ سرد بودنت نابودم کرد😢..ولی من قوی تر از اونیم که بخاطر تو از پا دربیام💪.ولی تو تا آخر عمرت حسرت یه زن عاشق و وفادار به دلت میمونه.خودتم میدونی هیچکسی نه به اندازه من دوست داره و نه بهت وفادار میمونه
1307

رهاگرام

‏تصور کنید اگر درختان سیگنال وای فای تولید میکردند ، ما درختان زیادی می کاشتیم و احتمالا زمین را هم نجات می دادیم ...اما متاسفانه درختان اکسیژن تولید می کنند تا ما نفس بکشیم !😑

ببخش استاتر

خانما دکتر واسه مادرم سرطان تشخیص داده تو رو خدا دعا کنید یه صلوات بدید چیزی نباشه دارم دق میکنم تو رو این ماه عزیز قسم دعا کنید حالم اصلا خوب نیست

😭😳😢دوستان واسه سلامتی مادرم یه حمد و صلوات بفرستید ان شاءالله جواب ازمایشاتش منفی باشه یه دنیا ممنونم
1308
بابا معرفی نکنید دیگه :| شلوغ میشه برای خودمون وصل نمیشه😂

😂😂😂😂

من مسئول این نیستم که بهت ثابت کنم حرفام راسته یا دروغ 😑 شما دوست عزیز هر جور دوست داری در موردم فکر کن...😁 من مشکلی با این موضوع ندارم !😄😃 تا وقتی که توی ایران بیشتر مردم فرهنگ این رو ندارن که هم دیگه رو ندیده و ندونسته قضاوت نکنن، من حرفی ندارم....😶👐 درضمن طرز فکر و عقیده من وابسته به محیط اطرافم هستش. من عادت دارم بر اساس واقعیت‌ها نظر میدم😉 همون طور که گفتم شما هر طوری دوست دارید قضاوتم کنید...😊⁦🙂

ویدیوگرام

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'#منن' "دولانان" (گوجالمآز) 😊                                                          سلام پسرنازم😊امروز یهویی یاد اولین شبی افتادم که از وجودت باخبر شدم💕عین یه فیلم همه صحنه ها تند تند از جلوی چشمام رد شدن برگشتن عقب تا اون روزبابایی شب از سرکار اومدنی   بی بی چک  آورده بودوقتی که اون خط ها سریع پررنگ شداون لحظه که فهمیدم هستی چه حالی داشتم خیلی دیدنی بودم میخواستم یادم بمونه اون لحظه و بعد چون توان تحمل این همه هیجانو نداشتم بدنم تو یه واکنش سریع خوابش اومد و من خوابیدم شب هی دستم رو شکمم بودباورم نمیشدتاصبح نتونستم بخوابم اخی چه شبی بودچه روزایی بودیاد اون روزی که فهمیدیم سالمی وگل پسری بخیر چه روزای خوبی بودن😍شبی که برای اولین بار تو دلم تکون خوردیو نصف شب بیدارم کردی بعدشم هرچی نازت کردم و خواهش کردم یه بار دیگه.. ناز کردی و یه گوشه نشستی یاد روزایی که تهوع امونمو بریده بود و من خوشحال بودم که یه علامتی یادم میاره که تو هستی💋یاد تمام اون لحظه ها بخیر♥از الانم دارم لحظه تولدتو تو ذهنم مجسم میکنم تا لحظه ای که بیایی تو بغلمو من لمست کنم بوت کنم بوست کنمو خدارو باز هم و بازهم وبازهم شکر کنم😍😍💓💓
دیگه جایی نگو😂😂 من هرکی ازم میپرسه میگم نمیدونم آخه اینا شلوغ بشن دیگ وصل نمیشن😂

آره دیگه نمیگم😉👍😀

آفرین خیلی زرنگیا😂😂😂🤭🤭

منظورت تل گرام ایکسه؟  اگه نه میشه عکسشو بذاری ببینم چه شکلیه؟

ایکسگرام سرچ کن‌گوگل پلی

چهارسال عاشقت بودم بعد چهار سال؛ خیانتت؛ سرد بودنت نابودم کرد😢..ولی من قوی تر از اونیم که بخاطر تو از پا دربیام💪.ولی تو تا آخر عمرت حسرت یه زن عاشق و وفادار به دلت میمونه.خودتم میدونی هیچکسی نه به اندازه من دوست داره و نه بهت وفادار میمونه
1335