2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومی می‌دونی اگه به نیت سود گرفتن پولتو توی بانک بذاری حکم نزول داره 🌹

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2731

ب نظر من تو این اوضاع اقتصادی پول تو بانک نذارید منک اصلا نمیتونم تو این شرایط بهشون اعتماد کنم رفتم هر چی پول تو بانک داشتم گرفتم همش حس میکنم شرایط جامعه درهم برهم بشه پول من تو بانک چی میشه 

روز شمار ک ده درصد...باید بری بلند مدت ها ک ی سال بلاک میشه رو بپرسی از اینده قوامین

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738

بانک هایی که سود بیش‌تری میدن یه ریگی به کفششون هست مراقب پولتون باشید به موسسه های اعتباری اعتماد نکنید 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
ب نظر من تو این اوضاع اقتصادی پول تو بانک نذارید منک اصلا نمیتونم تو این شرایط بهشون اعتماد کنم رفتم ...

من گردش حساب دارم میخوام جایی باشه که لااقل روزش ماهی چند تومن بیاد

خانومی می‌دونی اگه به نیت سود گرفتن پولتو توی بانک بذاری حکم نزول داره 🌹

چقققدممم ک سود میییدن...سود نزول کجاااا ووو سود بانک کجااا

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من گردش حساب دارم میخوام جایی باشه که لااقل روزش ماهی چند تومن بیاد

پس ب نظرم ابن جاهای خصوصی نذارید فک کنم اگر از ی حدی بالاتر باشه بانکهای دولتی ام با مسول شعبه صحبت کنید سود خوبی بدن

2706