1421
1363

مثلا کار نادرستی که منجر به این مسئله شده....بین اطرافیان دیدین؟مثلا خیانت کنه طرف یا حق کسی رو بخوره و نتیجش رو بدجور ببینه

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

خیلی😊بعدم این دنیا دار مکافاته هرکاری کنی نتیجش بهت برمیگرده یجوری ک قشنگ بفهمی این بلایی ک اومد سرت بخاطر کدوم کاره 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺

به قول ایت الله فاطمی اونی ک گناه کرد اما عذاب وجدان نگرف وپشیمون نشد ازچشم خدا افتاده ...واما خیلی دیدم کسایی ک حق خوردن مسخره کردن اخرش ب تاوانشو دادن حق الناس رو باید جبران کرد هرچقد توبه کنه بی فایدس خدا ممکنه بایه مشکلی یاسختی همین دنیا تلافی کنه واین یعنی عدالت خدا

دختری که تنهادوستش خداشه🍀
1394

اصلا اعتقاد ندارم کسی از چشم خدا بیفته ، مگه نعوذبالله با بچه ی پنج ساله طرفیم که لجبازی کنه ، داریم راجع به خدایی حرف میزنیم که اول هر سوره ی قرآنش تاکید بر مهربونی و بخشندگیش داریم ، هیچ موجودی توی دنیا وجود نداره که اشتباهی کنه و اگر در لحظه پشیمون بشه یا حتی خیلی بعدتر خدا بخشیده ، اون اتفاقات بدی هم که میفته براش نتیجه ی اشتباهش تو همین دنیاست نه انتقام و لجبازی خدا 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خودم یه اشتباهی بکنم سه سوت خدا مجازاتم میکنه 

کسی اذیتم کرده دیدم تاوانش پس داده 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود

من یکیو میشناسم رفت زن دوم گرفت از زن اولش سه تا بچه داشت زن دومیو رو میبرد خونه زن اولیه باهم میرفتن تو اتاق کارشونو میکردن زن اولی هم براشون غذا درست میکردو کلفتی میکرد چاره ای نداشت هیچکسو نداشت بهش پناه ببره خیلی مظلوم بود یه بار که با دومیه رفته بود حموم آتیش گرفتن نمیدونم چجوری مثه اینکه برق اتصالی کرده بود مرده به درک واصل شد زنه هم سوختگی درجه بالا داشت نمیدونم مرد یانه ولی اگرهم زنده باشه نمیتونه دیگه زندگی کنه

1427

ندیدم 

دایی ام سهم ارث خاله هام نمیده الان یه خونه 1 میلیاردی زده به نام پسرش روز به روز هم پیشرفت می کنه

یا مادرشوهر مادرم که داره پادشاهی می کنه و 3 تا خانواده جلوش سر خم می کنند درحالی که کلی توهین و نفرین می کنه مادرم رو که حمومش می کنه پی پی شو تمیز می کنه جواب زحمتش اینجوری میده با فحش

یه نگاهی به وضع کش.... بندازی میبینی کسی حتی خدا به اونا هم کاری نداره

همه شون رفتن تا روز قیامت حساب پس بدن

مامان جاریم ومادرشوهرمم ایناهمسایه هستن ازقدیم..مادرشوهرم زن مومن وباخدایی هست..وقتی پدر جاریم فوت میشه مامانش خونواده شوهرشو دیگه نمیذاره خونش..مادرشوهرم میگه مامان بزرگ جاریم هرروز میومد یک ساعت گریه میکرد جلوی درخونشون..میگفت توروخدا بدار نوه هامو ببینم جیگرم اتیش گرفته..ولی این نمیذاشت..میگه چندبارم دلیلشو پرسیدم گفت ماخونوادگی ازخونواده شوهر خوشمون نمیاد..میگه ی روز پیرزنه دستاشو برد بالا گفت من میمیرم ولی شماهایبینین که این زن چطورآواره میشه.خیرنمیبینه توزندگیش..چندسال نگذشت که زن به روزی افتاد که خدا سر کافرهم نیاره..بدترین زجرهای دنیا روکشید..من به نفرین خیلی اعتقاددارم ومیترسم..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
خیلی😊بعدم این دنیا دار مکافاته هرکاری کنی نتیجش بهت برمیگرده یجوری ک قشنگ بفهمی این بلایی ک اومد سر ...

یعنی منی که الان باردار نمیشم ؟یعنی یه گناهی کردم که خدا حاجتموقبول نمیکنه؟

😒 ایشششش😒      کاربرجدیدنیستم😏تعدادپست قبلی8935😢تعدادتاپیک۳۶۷😢به هرچی میپرستی قسم خودم  شبیه پروفایلم نیستم😐ا😂ایشالله تاپایان تیکرم باردارمیشم☺براباردارشدنم صلوات میفرستی دوستم😊😙برااومدنت خیلی تلاش کردمو میکنم هیچوقت ناامیدنمیشم هرکاری از دستم بربیاد براومدنت انجام میدم  که حداقل شرمنده پدرت نشم که هیچ مشگلی نداره و عاشقته و برااومدنت لحظه شماری میکنه   اما بخاطره من صبرمیکنه و چیزی نمیگه زودبیا تو دله مامان فندوقم 😔ابجیابرام دعاکنید شایدخداشمارودوست داشته باشه دعاتون قبول بشه الان دوسالونیمه  قرص دارو امپول هزارتاگوفتوزهرمار لتروزولو کلموفینو متفورمینو هاش سی جی و سونو عکس رنگی وهرروز دمه مطب دکتر  که هرماه کیست بالای ۵ سانت درمیاوردم دردشوتحمل میکردم و رفع میکردم بازم ازماه بعدشروع میکردم😔هرروز یکساعت پیاده روی  و چندکیلوکم کردن برخلاف میلم که مجردی میخاستم چاق بشم الان پوستواستخونم وگرم کردن رحم  الانم سه ماهه رفتم طب سنتی بادکش گرم تخمدان و عسلوسیاهدانه و حلوای میتی و رازیانه و یه عالمه چیزدیگ  دست به دامنه خداشدم یه عالمه نذرو نیازو سفره حضرت علی اصغرو  روزی چندصدتاصلواتو نمازو غسل حاجت و چندتا چله ..زیارت عاشورا و حدیث کساودعای توسلو و....خسته شدم دیگ انقدامیدوارم که حتی عادت هم که میشم میگفتم حتما خونه لانه گزینیه 😔خداهیچکسو ناامید نکنه 🙏نمیدونم تاکی باید انقد بدوام 😞  اگرم شماپیشنهادی دارین بهم بگین دوستان  من دست از تلاش نمیکشم ممنونم ابجیای گل😔
اصلا اعتقاد ندارم کسی از چشم خدا بیفته ، مگه نعوذبالله با بچه ی پنج ساله طرفیم که لجبازی کنه ، داریم ...

چراعزیزم می افته..انسان اگرتوبه نکنه وهرروزم بیشترازقبل ظلم کنه ازچشم خداهم می افته..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
به قول ایت الله فاطمی اونی ک گناه کرد اما عذاب وجدان نگرف وپشیمون نشد ازچشم خدا افتاده ...واما خیلی ...

پیامت بهم امیدواری داد گه هنوز خدا دوستم داره😊

😒 ایشششش😒      کاربرجدیدنیستم😏تعدادپست قبلی8935😢تعدادتاپیک۳۶۷😢به هرچی میپرستی قسم خودم  شبیه پروفایلم نیستم😐ا😂ایشالله تاپایان تیکرم باردارمیشم☺براباردارشدنم صلوات میفرستی دوستم😊😙برااومدنت خیلی تلاش کردمو میکنم هیچوقت ناامیدنمیشم هرکاری از دستم بربیاد براومدنت انجام میدم  که حداقل شرمنده پدرت نشم که هیچ مشگلی نداره و عاشقته و برااومدنت لحظه شماری میکنه   اما بخاطره من صبرمیکنه و چیزی نمیگه زودبیا تو دله مامان فندوقم 😔ابجیابرام دعاکنید شایدخداشمارودوست داشته باشه دعاتون قبول بشه الان دوسالونیمه  قرص دارو امپول هزارتاگوفتوزهرمار لتروزولو کلموفینو متفورمینو هاش سی جی و سونو عکس رنگی وهرروز دمه مطب دکتر  که هرماه کیست بالای ۵ سانت درمیاوردم دردشوتحمل میکردم و رفع میکردم بازم ازماه بعدشروع میکردم😔هرروز یکساعت پیاده روی  و چندکیلوکم کردن برخلاف میلم که مجردی میخاستم چاق بشم الان پوستواستخونم وگرم کردن رحم  الانم سه ماهه رفتم طب سنتی بادکش گرم تخمدان و عسلوسیاهدانه و حلوای میتی و رازیانه و یه عالمه چیزدیگ  دست به دامنه خداشدم یه عالمه نذرو نیازو سفره حضرت علی اصغرو  روزی چندصدتاصلواتو نمازو غسل حاجت و چندتا چله ..زیارت عاشورا و حدیث کساودعای توسلو و....خسته شدم دیگ انقدامیدوارم که حتی عادت هم که میشم میگفتم حتما خونه لانه گزینیه 😔خداهیچکسو ناامید نکنه 🙏نمیدونم تاکی باید انقد بدوام 😞  اگرم شماپیشنهادی دارین بهم بگین دوستان  من دست از تلاش نمیکشم ممنونم ابجیای گل😔
1364