2737
2734
عنوان

وام سریع کدوم بانک میده

128 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها کی میدونه کدوم بانک وام سریع در حد۴۰ تا ۵۰ تا میده وقت نداریم پولمون رو سه ماه سپرده بزاریم چکار کنیم بنظرتون

خدایا تو برامون بساز که اگه تو بسازی هیچ کسی نمیتونه خرابش کنه🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من تا یک ماه قبل میدونم بانک مهر اقتصاد طرح مهر4و5داشت که سریع واگذار می کردن

ولی ضامن و..باید آماده باشه سودشم به نظرم18درصد باشه

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
2738

ما دیروز مهر اقتصاد بودیم برای وام..گفتن فعلا سیستم بانکی قطع هست..وام دهی نداریم... احتمالا نوسانات ارز باعثشه

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
طرح ۶۷ بانک صادرات؛ یه مبلغی سپرده میذاری؛ ۸۰ درصد سپرده رو وام میگیری ۲۴ ساعته؛ فقط  کپی مدارک ...

مرسی عزیزم

خدایا تو برامون بساز که اگه تو بسازی هیچ کسی نمیتونه خرابش کنه🙏