2733
2734

فقط روز خواستگایر وجودداشتند..روز عقد ناهار اومدن.با لباس تو خونه...نه کادو نه طلا نه هیچی ..شوهرم وام دانشچویی گرفت خرید خیلی خیلی خیلی کم کردیم

روز عروسی یه ساعت قبل مراسم زنگ زد بمنکه ببشخید ما نمیتونیم بیایم...منو میگی..وامونده بودم..یعنی چی...

بعد به زبون کشوندمشون که خیر سروشن باز با لبا س تو خوه اومدن..خرج عروسی هم دو تایی خودمون پول پایان نامه هامونو گذاشتیم رو هم..حالا عروسی که چی یبگم..مهمونی فقط نزدیکان..

بعد عروسی هفته ای یه بار هوس خونه ما میکردن..ناهار و ..دیگه بعد یه سال صدام در اومد..قهر کردن....در تمام 15 سال یا قهر بودن ..یا تلپ..حالت دومی نداشته..روز زایمان اصلا نبودند...بعد 60 روز اومدن ساعت دو خونه..ناهار نخورده...منم بیخبر..دست خالی...تا شب موندن شام خوردن...هیچی کادو ندادن..حتی بچه را بغل نکردند..بعد یهو قهر رفتن از خونه بیرون..ا چی شده؟ خانمت موقع شیر دادن چادر اندخته رو سرش ما نبیبینیم..وا....خب من جلو بابامم شیر نمیدادم..

خلاصه....الان بچه 7 ساله م اصلا نمیدونه عمو و عمه کی هستند..یعنی  اصلا نمیدونه باباها هم میتونن خاهر برادر داشته باشن..یه بار با شوهرم تنهایی رفتن خونه شون چند ور زموندن یه شهرذ دیگه اند..به بچم خیل یخوش گذشت...

حالا شهرم میگه بزار ببرمش براش خوبه..من مشکلی نداشتم میگفتن فدای سرم اونا بی عاطفه ان..بزار این طفلک بفهمه خانواده چیا میتونه داشته باشه

اما خواهر شوهرم زایمان کرده بچه دومشو و تمام مدت خانواده اش بیمارستان بودن و. همراهی کامل..طلا و کادو .و...حالا میگم نمیخاد ببری بچه رو..لااقل یک کلمه بهشون بگو شما میدونید باید بیمارستان رفت..کادو گرفت..مفت مفت عروس و نوه دار شدین به روی خودتون نمیارین...

...کارم درسته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نفهیمدم تو این 15 سال

فرهنگ خانواده شون هم هست...بی عاطفگی...یعین واقعا اگه بچشون بمیره اینا براشون مهم نیست..شوهرم تصادف کرد اصلا نیومدن بگن زنده است؟

قلبشون از سنگه...واقعا از سنگه

فقط تمام یخچال و خونه فریزر در خدمت دختر و داماد..در حدی که داماده ماشین نمیخره میگه لازم ندارم ماشین بابا هست..یعنی پدر زنش...بچه اولشون تمام 5 سال عمرشو خونه پدر شوهرم وبده حتی شب نمیره خونه خودشون...

بطرز عجیبی سرد و. بی روح اند..اما فقط کافیه دعوتشون کنی دیگه پشت سر هم میان میخورن..اما برسه که بخان هزار تومن هزنیه کنن..قهر...

تنها روزی که من دایی و خاله شوهرم را دیدم روز خاستگایر بود دیگه تموم..هیچ کسی ازشون ندیدم....

مگر اینکه پدر من به بهانه شب یلدایی..چیزی مهمونی میداد..دیگه غیب میشدن مطلق

ای بابا...

خودم نمیدونم چطوری این سالها را تحمل کردمشون...

2728
حالا یکیم میاد شکایت میکنه خانواده همسرم همیشه هستن😐

مثل من

اينقد هستن و ميخان باشم خستم كرذن😂😂😂

نا ذو روز نميرم مامانش مياد ميگه چيزي شده؟از چيزي ناراحتي؟

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2738
تنها مزیتشون واقعا همینه که نیستند.... اما در واقع اینقدر نیستند که یادم میره همسرم پدر و مادری هم ...

خب خودت داری میگی مزیته بعد شکایت میکنی . انگار از خداته که نباشن خب . اگه عاطفه نداشتن که بچشونو میذاشتن سر راه‌ . حتما تشخیص دادن شما خوشت نمیاد که نیستن خب

به همسرم میگم این طرز بودنشون به درد بچه من ممیخوره...خودت برو که پس فردا دور از جون طوریشون شد خودتو یه عمر سرزنش نکنی کاش بیشتر میرفتم..همین ولی برای بچه من که این رفتنا به درد نمیخوره..حالا میخواست بفهمه بی پدر و ماردر نیستی که یه بار بردی فهمید

بیشترش بعد میبینه که اینقد سرد و بی عاطفه ان مثل من میشهخ..پر از کینه و خشم...

همون نبینه بیشتر در صلحه

2706