2737
2734
عنوان

از اونور با شوهرم درگیرم از اینور با شماهاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 30 پست

اون مادر شوهرته 

مادر کسی که همبسترش میشی 

کسی که داره خرجی تو رو میده 

مادر عشق و مرد زندگیته 

پس مثل مادر خودت محترم بشمرش 

مادرت بهت بدی کنه یا بی احترامی کنه چکار میکنی ؟؟؟؟ صادق باش با خودت همون کارو کن که واسه مادرت میکنی 

شوهرت شیر اون زن و خورده و الان کنار توهه پس نخواه که پسرش بزارش کنار 

کسی که مادرشو بزاره کنار زنشم میزاره کنار 

نخواه که تقسیمش کنی چون جنس محبتا باهم فرق میکنه 

مردا از مسائل خاله زنکی بدشون میاد 

بد مادرشوهرت و پیش شوهرت نگو همونطور که خودت دوست نداری کسی بد مادرتو بهت بگه 

شوهرت وقتی سکوت میکنه به این معنی نیس تورو دوس نداره 

تو میخای توی منگنه بزاریش ک بین تو و مادرش یکی و انتخاب کنه 

و این برای هر بشرییییی سخته 

خودتو از چشم شوهرت ننداز خانم گل 

چی میشه روز مادر زنگ بزنی تبریک بگی اونم جلوی شوهرت اول به مادر شوهرت زنگ بزنی ؟؟؟؟ 

هیچی ازت کم نمیشه 

زنده را تا زنده اس قدرش بدان 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
عزیزم تاپیک قبلیتو خوندم  من شاید ازت خیلی کوچیکتر باشم یا خیلی بزرگتر یا همسنت ولی مامانم میگ ...

قبول دارم حرفتونو ولی شوهرم ی بار گفت وقتی اونا یه قدم میان تو محدوده ی تو وجواب نمیدی ی قدم دیگه میان

من میگم اگه مقابله ب مثل کنم میشه مثل جنگ و دعوا ..من میخوام ارامش داشته باشم

انقدر بدی کرده و من تلافی نکردم....واگذارشون کردم

واقعیت اینه ک خیلی از نظر فرهنگی و...باهم فرق داریم با این حال من خودمو برتر نمیدونم در کمال تعجب اونا خودشونو بالاتر میبینن

من تعجب میکنم از این سطح از خود برتر بینی 

اگه میشناختمشون هرگز بهشون جواب مثبت نمیدادم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

&n ...

از روز مادر سردم

ی شاخه گل فقط برام خرید بعدم اون رفتارو کرد

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2728
قبول دارم حرفتونو ولی شوهرم ی بار گفت وقتی اونا یه قدم میان تو محدوده ی تو وجواب نمیدی ی قدم دیگه می ...

عزیزم واس هرچیزی راه حلی داره 

اونا پایین تر خودشونو بالا میبینن تواضع تو بیجاس اینجا 

تو خودتو خیلی بالاتر ببین 

خونشون میری خیلی رسمی لباس بپوش بهتریناش و موهای مرتب و لباسای مرتب و اکسسوری های مناسب انگار داری میری یجا عصرونه خوری ک همه غریبه ان ! خودتو دست بالانر بگیر و رئوف و مهربان باش 

سکوت کن توی جمعشون حرفی نزن نه نظری بده نه اتفاقای زندگیتو تعریف کن نه خوشی ها نه بدی هات !!!! 

واس هر حرفی که دلتو میشکنه با جانم و عزیزم و قربونت برم و لبخند حرفتو بزن ☺ نزار تو دلت بمونه که سر شوهرت خالی کنی 

نزار توی حریم زندگیت بیان 

حرفاییم که بنظرت کوته فکریه بی جواب بزار شخصیت خودتو پایین نیار 

وقتی اذیت میشی رفت و امد و به حداقل و مدت زمان کوتاه برسون 

همسرتم تنها نفرس اونجا خودت همراهش باش

وقتی شوهرت بهت واگذار کرده علنن داره بهت میگه من حوصله ی خاله زنک بازی ندارم خودت با سیاست مخصوص خودت حلش کن 

و احترامو نگه دار 

قرار نیس با همه مثل خودشون رفتار کنی چون اینجوری توی دنیا سنگ رو سنگ بند نمیشه 

نمیشه توی خودت بریزی چون که خودت داغون میشی 

نمیشه همه جا سکوت کرد چون میگن طرف نمیفهمه 

سیاست خودته عزیزم 

بستگی به موقعیت هات داره ☺

اون مادر شوهرته  مادر کسی که همبسترش میشی  کسی که داره خرجی تو رو میده  مادر عشق و ...

از هیچ چی خبر نداری

من نمیخوام از مادرش جداش کنم

میرم خونشون بهم به انهاء مختلف بی احترامی میکنه من نمیکنم

خونه م میاد بهش احترام میذارم

کوچکترین حرفو عملمو حتیاگه بی منظور باشه ب بدترین شکل تلافی میکنه من نمیکنم

مادرشوهرم همه جا پشت سرم حرف میزنه من نمیزنم

جلوی روم ب دیگران بدیمو میگه من تلافی نمیکنم

با فامیلاش تبانی میکنه اذیتم کنه من نمیکنم 

تیکه بهم میندازه من نمیندازم

اون فرشته ای ک تو گفتی مادرشوهر من نیست

مگه روز مادر تولد حضرت زهرا نیست مادرشوهر من لیاقت نداره بویی از انسانیت نبرده

با یه دختر بچه ک تازه زندگیشو شروع کرده نمیدونی چیکار نکرده ک شوهرم خودش میگفت مریضه اینکارارو میکنه

از هیچ چی خبر نداری من نمیخوام از مادرش جداش کنم میرم خونشون بهم به انهاء مختلف بی احترامی میکنه م ...

خب عزیزم شما اینارو نگفته بودی 

وقتی بی احترامی میکرد باید قطع رابطه میکردی و تمام 

وقتی چیزی میگفت همون روزای اول باید وای میستادی خودت جلوش 

چند سالته مگه ؟؟ 

2738
از روز مادر سردم ی شاخه گل فقط برام خرید بعدم اون رفتارو کرد

وااای ببین از کیه انقدسردنشون دادی خودتواونم ازخودت سردکردی من گفتم یه کم سردباش یکی یا دو روز  بیشترازاون فاصله ودوری میاره فکرکردی بهش بگی دوست ندارم این همه وقت هم باهاش سرد بودی اون چیکارمیکنه قوربون صدقت میره 

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
عزیزم واس هرچیزی راه حلی داره  اونا پایین تر خودشونو بالا میبینن تواضع تو بیجاس اینجا  ت ...

همینجوریشم میگن عروسمون مغرورِ خدشو میگیره در حالیکه من اصلا ادم مغروری نیستم

از چیزایی حرف میزنن که من در شان خودم نمیبینم حرفشو بزنمغیبت دیگرانو میکنن من سکوت میکنم لابد اقپینو غرور میدونن!

تیکه میندازن من جواب نمیدم میدونم جوابشونم بدم خودشونو ب بد حالی میزنن میگن زن تو کرد بلاخره سنی ازشون گذشته تجربه دارن

پسرشونو میشناسن میدونن چ طور بندازنش ب جون من

همینجوریشم میگن عروسمون مغرورِ خدشو میگیره در حالیکه من اصلا ادم مغروری نیستم از چیزایی حرف میزنن ک ...

تو پسره رو از اینجا به بعد دستت بگیر عزیزم 😑😑😑 

خب فامیل شوهر تو از این غربتی هان 😑😑😑😑😐

عزیزم تو فقط شوهرتو سمت خودت بکش 

و اینکه اگه اذیت میشی قطع ارتباط کن و هرچیزی که مربوط به اوناس و نبین و نشنو 

چیزیم گفتن بگو ادم جایی میره ک محبت ببینه 

غربتز بازیم در اوردن بی توجهی کن نترس 

چند بار ب یورت باشه و توجه نکنی میفهمن این سیاه بازیا معنایی نداره و خریدار نداره 

قرار نیس با همه مثل خودشون رفتار کنی چون اینجوری توی دنیا سنگ رو سنگ بند نمیشه  نمیشه توی خودت ...

من رویه همیشه این بوده تا اونجا ک میتونم جواب بزرگترهارو ندم وقتی نظرم موافقشون نیست 

فقط خواستم ب بزرگترها بی احترامی نکنم اشتباه کردم بعضی بزرگترها خیلی پستن لیاقت ندارن

ولی من همینطوری بزرگ شدم خیلی سخته روشمو عوض کنم

من رویه همیشه این بوده تا اونجا ک میتونم جواب بزرگترهارو ندم وقتی نظرم موافقشون نیست  فقط خواس ...

ببین منم روشم همینه حتی تا چند ماه تحمل میکنم ولی وقتی ببینم طرف خجالت نمیکشه و چاک دهتش بازتر میشه یبار واس همیشه میشونمش سر جاش 

خانواده ی شوهرمه رو سرم جا داره 

ولی تا وقتی ک احتراممو نگه دارن 

نه این مسخره بازیا و بی احترامیا 

فوقش دوبار شوهرت میخاد توپ و تشر کنه سرت ک بعدش از دلش در بیار 

ولی نزار سواری بگیرن ازت و محبت بین تو و شوهرتو کم کنن 

چی بگم با همه این حرفها شوهرم میگه من از هر کی میپرسم میگن هفته ای ی بار میرن خونه ممادرشون

میگم خودت برو من نمیام میگه اگ میخواستم خودم برم تا الان میرفتم

ی مدت قطع رابطه کردیم شوهرم زندگیمونو. داغون کرد

ببین منم روشم همینه حتی تا چند ماه تحمل میکنم ولی وقتی ببینم طرف خجالت نمیکشه و چاک دهتش بازتر میشه ...

محبت بین منو شوهرمو کم کردن 

طوریکه میگه من نباید دوران عقد اینهمه میومدم پیش تو تا اونا فکر نکنن فراموششون کردم!

تازه منت میذاره سرم

همین جمله رو ب شوهرم میگم تا وقتی بهم احترام بذارن رو سرم جا دارن نذارن منم نمیذارم

ولی توسکا جون من هر چی بگم علیه خودم استفاده میکنن خیلی بد جنسن

2706