2726

ای بابا

ازدواج کرده ها

با تجربه ها 

سیاست مدارا

یه راهکاری بدین 

واله چاره ای پیدا نکردم تاپیک زدم از شما بپرسم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

به شوهرم گفتم

از روزی ک سر مادرت دعوا کردی با من ازت سرد شدم دیگه دوستت ندارم

گفتم تو میدونستی من مقصر نیستم باز با من دعوا کردی حالم بد شد حتی حالمو نپرسیدی

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم همینکه طلب کارنشده خوبه بیخیال وقتی سکوت کرده یعنی داره فکرمیکنه توهم دیگه چیزی نگو

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
بابا تروخدا سراین چیزای الکی باهم بحث نکنید هنوز مشکلات بزرگترو نچشیدی ب اینچیزاگیرمیدی یکم اروم با ...

بزرگتر هز این

سر مادرش با من دعوا کرد درصورتیک میدونه اون مقصره من حالم بد شد حتی بعدا نپرسید بهتری خوب شدی؟!

بعدم بهش گفتم فقط سکوت

یعنی چی

یعنی براش مهم نیستم!؟!؟

عزیزم تاپیک قبلیتو خوندم 

من شاید ازت خیلی کوچیکتر باشم یا خیلی بزرگتر یا همسنت ولی مامانم میگه که حرف خوب و از دشمنتم بشنو ولی من به عنوات دوستت میگم 

اینو تو کل زندگیت آویزه ی گوشت کن 

هرکس بهت بدی کرد تو بهش خوبی ؛ هرکس بهت خوبی کرد تو بهش دو برابر خوبی کن 

هرکس دلتو شکوند واگذار کن به خدا و فراموش کن که اون لحظه حرفی زده یا کاری کرده 

مادرشوهرت بهت بدی کرد بهش محبت کن 

بیشتر بدی کرد بیشتر محبت کن 

بیشتر تر بدی کرد تو بیشتر تر محبت کن و واگذار کن به خدا 

بی چشم داشت محبت کن 

اگه یجایی حس کردی ازت سوء استفاده داره میشه نه بدی کن نه چیزی به دل بگیر 

قطع رابطه کن و نه حرفی راجبش با کسی بزن نه توی خودت بریز بازم واگذار کن به خدا تلافیم نکن خوبی کن که شرمندش کنی 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
عزیزم همینکه طلب کارنشده خوبه بیخیال وقتی سکوت کرده یعنی داره فکرمیکنه توهم دیگه چیزی نگو

برای چی طلبکار به خدا خیلی ازارم دادن خیلی من کوچگترین بی احترامی نکردم

اونم بیاد با من دعوا کنه!!!

من ب خاطر اون خانواده شو تحمل کردم تاالان خیلی بی معرفته خیلی

بزرگتر هز این سر مادرش با من دعوا کرد درصورتیک میدونه اون مقصره من حالم بد شد حتی بعدا نپرسید بهتری ...

واسه تبریک نگفتن روز مادر؟

مگر میشود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد@@@ خدای دانه های انار...!!!پسرم بهترین هدیه خدا
برای چی طلبکار به خدا خیلی ازارم دادن خیلی من کوچگترین بی احترامی نکردم اونم بیاد با من دعوا کنه!!! ...

بخداشوهرمن بودطلبکارمیشدیه دادوبیدادی میکردیه کم باهاش سرد رفتارکنی خودش میفهمه کارش اشتباه بوده توکه همه ی حرف هاتوزدی بهش الان فقط صبرکن 

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2706