1265
1292

ای بابا

ازدواج کرده ها

با تجربه ها 

سیاست مدارا

یه راهکاری بدین 

واله چاره ای پیدا نکردم تاپیک زدم از شما بپرسم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

به شوهرم گفتم

از روزی ک سر مادرت دعوا کردی با من ازت سرد شدم دیگه دوستت ندارم

گفتم تو میدونستی من مقصر نیستم باز با من دعوا کردی حالم بد شد حتی حالمو نپرسیدی

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291

عزیزم همینکه طلب کارنشده خوبه بیخیال وقتی سکوت کرده یعنی داره فکرمیکنه توهم دیگه چیزی نگو

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
1320
بابا تروخدا سراین چیزای الکی باهم بحث نکنید هنوز مشکلات بزرگترو نچشیدی ب اینچیزاگیرمیدی یکم اروم با ...

بزرگتر هز این

سر مادرش با من دعوا کرد درصورتیک میدونه اون مقصره من حالم بد شد حتی بعدا نپرسید بهتری خوب شدی؟!

بعدم بهش گفتم فقط سکوت

یعنی چی

یعنی براش مهم نیستم!؟!؟

عزیزم تاپیک قبلیتو خوندم 

من شاید ازت خیلی کوچیکتر باشم یا خیلی بزرگتر یا همسنت ولی مامانم میگه که حرف خوب و از دشمنتم بشنو ولی من به عنوات دوستت میگم 

اینو تو کل زندگیت آویزه ی گوشت کن 

هرکس بهت بدی کرد تو بهش خوبی ؛ هرکس بهت خوبی کرد تو بهش دو برابر خوبی کن 

هرکس دلتو شکوند واگذار کن به خدا و فراموش کن که اون لحظه حرفی زده یا کاری کرده 

مادرشوهرت بهت بدی کرد بهش محبت کن 

بیشتر بدی کرد بیشتر محبت کن 

بیشتر تر بدی کرد تو بیشتر تر محبت کن و واگذار کن به خدا 

بی چشم داشت محبت کن 

اگه یجایی حس کردی ازت سوء استفاده داره میشه نه بدی کن نه چیزی به دل بگیر 

قطع رابطه کن و نه حرفی راجبش با کسی بزن نه توی خودت بریز بازم واگذار کن به خدا تلافیم نکن خوبی کن که شرمندش کنی 

😂جان جدت لایک نکن 😂 🤗دکوراتیو ؛ طراح داخلی ؛ معمار 🤗
عزیزم همینکه طلب کارنشده خوبه بیخیال وقتی سکوت کرده یعنی داره فکرمیکنه توهم دیگه چیزی نگو

برای چی طلبکار به خدا خیلی ازارم دادن خیلی من کوچگترین بی احترامی نکردم

اونم بیاد با من دعوا کنه!!!

من ب خاطر اون خانواده شو تحمل کردم تاالان خیلی بی معرفته خیلی

بزرگتر هز این سر مادرش با من دعوا کرد درصورتیک میدونه اون مقصره من حالم بد شد حتی بعدا نپرسید بهتری ...

واسه تبریک نگفتن روز مادر؟

مگر میشود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد@@@ خدای دانه های انار...!!!پسرم بهترین هدیه خدا
برای چی طلبکار به خدا خیلی ازارم دادن خیلی من کوچگترین بی احترامی نکردم اونم بیاد با من دعوا کنه!!! ...

بخداشوهرمن بودطلبکارمیشدیه دادوبیدادی میکردیه کم باهاش سرد رفتارکنی خودش میفهمه کارش اشتباه بوده توکه همه ی حرف هاتوزدی بهش الان فقط صبرکن 

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
1308

اون مادر شوهرته 

مادر کسی که همبسترش میشی 

کسی که داره خرجی تو رو میده 

مادر عشق و مرد زندگیته 

پس مثل مادر خودت محترم بشمرش 

مادرت بهت بدی کنه یا بی احترامی کنه چکار میکنی ؟؟؟؟ صادق باش با خودت همون کارو کن که واسه مادرت میکنی 

شوهرت شیر اون زن و خورده و الان کنار توهه پس نخواه که پسرش بزارش کنار 

کسی که مادرشو بزاره کنار زنشم میزاره کنار 

نخواه که تقسیمش کنی چون جنس محبتا باهم فرق میکنه 

مردا از مسائل خاله زنکی بدشون میاد 

بد مادرشوهرت و پیش شوهرت نگو همونطور که خودت دوست نداری کسی بد مادرتو بهت بگه 

شوهرت وقتی سکوت میکنه به این معنی نیس تورو دوس نداره 

تو میخای توی منگنه بزاریش ک بین تو و مادرش یکی و انتخاب کنه 

و این برای هر بشرییییی سخته 

خودتو از چشم شوهرت ننداز خانم گل 

چی میشه روز مادر زنگ بزنی تبریک بگی اونم جلوی شوهرت اول به مادر شوهرت زنگ بزنی ؟؟؟؟ 

هیچی ازت کم نمیشه 

زنده را تا زنده اس قدرش بدان 

عزیزم تاپیک قبلیتو خوندم  من شاید ازت خیلی کوچیکتر باشم یا خیلی بزرگتر یا همسنت ولی مامانم میگ ...

قبول دارم حرفتونو ولی شوهرم ی بار گفت وقتی اونا یه قدم میان تو محدوده ی تو وجواب نمیدی ی قدم دیگه میان

من میگم اگه مقابله ب مثل کنم میشه مثل جنگ و دعوا ..من میخوام ارامش داشته باشم

انقدر بدی کرده و من تلافی نکردم....واگذارشون کردم

واقعیت اینه ک خیلی از نظر فرهنگی و...باهم فرق داریم با این حال من خودمو برتر نمیدونم در کمال تعجب اونا خودشونو بالاتر میبینن

من تعجب میکنم از این سطح از خود برتر بینی 

اگه میشناختمشون هرگز بهشون جواب مثبت نمیدادم

&n ...

از روز مادر سردم

ی شاخه گل فقط برام خرید بعدم اون رفتارو کرد

قبول دارم حرفتونو ولی شوهرم ی بار گفت وقتی اونا یه قدم میان تو محدوده ی تو وجواب نمیدی ی قدم دیگه می ...

عزیزم واس هرچیزی راه حلی داره 

اونا پایین تر خودشونو بالا میبینن تواضع تو بیجاس اینجا 

تو خودتو خیلی بالاتر ببین 

خونشون میری خیلی رسمی لباس بپوش بهتریناش و موهای مرتب و لباسای مرتب و اکسسوری های مناسب انگار داری میری یجا عصرونه خوری ک همه غریبه ان ! خودتو دست بالانر بگیر و رئوف و مهربان باش 

سکوت کن توی جمعشون حرفی نزن نه نظری بده نه اتفاقای زندگیتو تعریف کن نه خوشی ها نه بدی هات !!!! 

واس هر حرفی که دلتو میشکنه با جانم و عزیزم و قربونت برم و لبخند حرفتو بزن ☺ نزار تو دلت بمونه که سر شوهرت خالی کنی 

نزار توی حریم زندگیت بیان 

حرفاییم که بنظرت کوته فکریه بی جواب بزار شخصیت خودتو پایین نیار 

وقتی اذیت میشی رفت و امد و به حداقل و مدت زمان کوتاه برسون 

همسرتم تنها نفرس اونجا خودت همراهش باش

وقتی شوهرت بهت واگذار کرده علنن داره بهت میگه من حوصله ی خاله زنک بازی ندارم خودت با سیاست مخصوص خودت حلش کن 

و احترامو نگه دار 

1290