2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخش استاتر

دوستان واسه مادرم دکتر سرطان تشخیص داده تو رو خدا دعا کنید اشتباه باشه تو رو خدا یکی یه صلوات بدید چند روزه دکتر بهم گفته کسی خبر نداره تنهایی دارم دق میکنم

انقدر بغض قورت دادم دارم خفه میشم

پست هاتون رو میخونم ببخشید جواب نمیدم 

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2728
شما که میدونی رو مادرش حساسه چرا باهاش در این مورد بحث می کنی

من بحث نکردم اون بحث کرد منم جواب دادم 

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

من اینو میدونمو دیدم ۹۰درصد مادرشوهرا نمیزارن پسرشون زندگی کنه کل دعواها سر اوناس نمیدونم مرگشون چیه

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
از روزی ک سر مادرت دعوا کردی با من ازت سرد شدم دیگه دوستت ندارم گفتم تو میدونستی من مقصر نیستم باز ...

منم همین حرفا تودلمه هنوزنزدم وکامل سردشدم اززندگی

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
ببخش استاتر دوستان واسه مادرم دکتر سرطان تشخیص داده تو رو خدا دعا کنید اشتباه باشه تو رو خدا یکی یه ...

براش سوره قدر نذر کن هدیه کن ب روح شهید سه سوته،خیلی زود جواب میگیری

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
وای احتمالن آلان میره خودکشی میکنه ،چرااا گفتی 

اره حتما!!!!

چون دلم ازش شکسته دوسش ندارم گفتم شاید ی فکری برای زندگیمون بکنه نیوفتیم رو سر اشیبی بی احساسی

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
خو روز مادر ک باید میرفتی یا زنگ میزدی چرا نکردی

چون مادری نکرده برای من خیلی اذیتم کرده خیلی فقط خدا میدونه چقدر دلمو شکونده و من تلافی نکردم

ببخش استاتر دوستان واسه مادرم دکتر سرطان تشخیص داده تو رو خدا دعا کنید اشتباه باشه تو رو خدا یکی یه ...

خدا شفاشون بده صلوات میفرستم برای سلامتیشون

2706