1147
1292

از روزی ک سر مادرت دعوا کردی با من ازت سرد شدم دیگه دوستت ندارم

گفتم تو میدونستی من مقصر نیستم باز با من دعوا کردی حالم بد شد حتی حالمو نپرسیدی

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

پووووف حداقل دو خط بنویس 😐🤐

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

سرچي

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1279
1307

چرا دعوا؟ 

خب بعدش چی شد؟ 

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است... تا می تازی، با تو می تازند.    زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد.           در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز  از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند. ❤حضرت علی علیه السلام ❤
سرچي

سر اینکه روز مادر بهش پیشنهاد ندادم بریم خونه شون

سر زنگ نزدن ب مادرش

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
از روزی ک سر مادرت دعوا کردی با من ازت سرد شدم دیگه دوستت ندارم گفتم تو میدونستی من مقصر نیستم باز ...

شما که میدونی رو مادرش حساسه چرا باهاش در این مورد بحث می کنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رها چو برگ خسته در باد🍃تیکرم برای بارداری نیست  
همو

🤭❤️

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1267

ببخش استاتر

دوستان واسه مادرم دکتر سرطان تشخیص داده تو رو خدا دعا کنید اشتباه باشه تو رو خدا یکی یه صلوات بدید چند روزه دکتر بهم گفته کسی خبر نداره تنهایی دارم دق میکنم

انقدر بغض قورت دادم دارم خفه میشم

پست هاتون رو میخونم ببخشید جواب نمیدم 

😭😳😢دوستان واسه سلامتی مادرم یه حمد و صلوات بفرستید ان شاءالله جواب ازمایشاتش منفی باشه یه دنیا ممنونم
1311