2737
2734
عنوان

حس میکنم...

215 بازدید | 39 پست

تنها ترین ادم این دنیام و هیچکسو ندارم که حرفامو بش بزنم بشینم فقط بگم اونم گوش کنه خسته شدم از بس همه چیو تو خودم نگه داشتم از ترس اینکه نکنه به کسی بگم و اون ادم بره

ای کاش یکی بود که تمام حرفامو گوش میداد و بعدش میگفت ببین من هستم کسی که بتونم کله زندگیمو بهش بگم بدون هیچ ترسی

حس میکنم تنها ترین ادم جهانم

كجاست؟ كي؟ كسي كه بشه به تنهايي ترجيحش داد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم همه ی حرفا رو که نمیشه گفت، منم کسی رو ندارم که بشینم یه دل سیر باهاش درد دل کنم و درکم کنه و یه سری حرفا دارم که به هیچ کس نمیتونم بگم فقط خودم و خدا ازشون خبر دارن...

2738
بیا واسه خودم بگو عزیزم 😘😘

توهم این حسو تجربه کردی؟ که ادم یه وقتایی دوست درباره یه چیزی خیلی صحبت کنه در حدی که حوصله طرف سر بره میای با تمام جزییات واسه اون طرف تعریف میکنی و با چشات میگی توروخدا به من گوش کن یه همچین حسی رو دارم

عزیزم همه ی حرفا رو که نمیشه گفت، منم کسی رو ندارم که بشینم یه دل سیر باهاش درد دل کنم و درکم کنه و ...

من سره تموم کارام اینه و هیچ وقت هیچ دوستی نداشتم که باهاش صمیمی باشم حتی به مامانم خیلی چیزارو نمیگم تا ناراحت نشه حالا هرچی که هست ای کاش فقط یکی بود که بهن گوش میکرد میتونستم پیشش گریه کنم فقط همینم بسه

فک میکنم اینجا تو دنیای مجازی به صورت ناشناس میتونی حتی از نگفتنی ترین های زندگیت بگی و خودتو خالی ک ...

ولی من ادم مجازی نمیخوام یه ادم واقعی میخوام چون من یه دوست مجازی داشتم همه چیمو گفتم اما اون نه تنها دلداریم نداد بلکه گزاشت رفت و من دیگه نتونستم به کسی اعتماد کنم

من سره تموم کارام اینه و هیچ وقت هیچ دوستی نداشتم که باهاش صمیمی باشم حتی به مامانم خیلی چیزارو نمیگ ...

میفهممت عزیزم، من که دیگه خیلی از حرفامو تو دلم نگه میدارم وقتی کسی نیست که شنونده خوبی باشه چرا بگم؟ 

2706