2726

سلام 

متولد ۷۷ ام ، تا به الان همه ی زندگیم درس و کتاب و یاد گرفتن یه سری مهارت واسه فان بودم ، بیشتر وقتم تو خونه تلف میشه (البته تمام وقتم) چون واسه کنکور میخونم ، امشب تو لایو درسی بودم وقتی مبحث درسی تموم شد و استاد نظرات رو باز کرد که یکم حرف غیر درسی بزنه با بچه ها یکی گفتش استاد همین چند وقته عاشق شدم و از احساس خوبش گفت و استادم کلی از عشق سالم و درست و احساسات ناب گفت ، تو دلم کلی غبطه خوردم بهشون که تا این سن تا حالا هیچ حسی به کسی نداشتم ، گهگاهی به معیارای مد نظرم که تو یه شخص میخوام فکر میکنم و حتی گاهی اوقات تاپیکم میزنم راجع بهش ولی امشب یه جوری شدم ، احساس میکنم خیلی دل مرده و افسرده م 😥 تا حالا همچین احساسی داشتید ؟ 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بری دانشگاه مختلط باشین یکی عاشقت بشه خوب میشی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2728

ای بابا  یه جور حرف  میزنی انگار  ۷۷ سالتع 

تازه  ۲۰ سالتع 

طرف تا  ۴۰ سالگی درس  میخونه  اینایی که تو میگیو نمیگه 

خب   خوشی کن هیچوقت دیر نیست

ایوب با چندین بلا؛‌کاندر بلا شد مبتلا پیوسته این بودش دعا (الصبر مفتاح الفرج)

عزیزم عشق فوق العاده چیز مزخرفیه 

و خوشحال باش که نشدی

ضمنا تو این سن بهتره که ذهنت مشغول درس باشه بعدا کلی وقت واسه درگیری عشق و اینا داری 

اصلا دیر نشده 

ضمنا الان کلی دهه شصتی میاد اتیشت میزنن

نظرات من قرار نیست به مذاقت خوش بیاد 

خودتو درگیر عشق نکن 😔😔 جز آوارگی چیزی دیگه نداره 

اگه هم برسی یکم که ن ولی انقد در گیر مشگلات زندگی میشی که خر با بارش گم میشه چه برسه ب عشق 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
من متولد ۶۶ هستم از تو بدبخترم  تو عقدم  چند ساله رو هوام

خوب چرا یه تصمیم جدی ک قاطع نمیگیرس واسه زندگیت ، مشکل ما ایرانیا اینه درگیر کلیشه ایم

رابطه های گذرا فردا صدجور مشکل دیگه برات ایجاد میکنه

اگه شرایطش رو داری ازدواج کن

ولی دوستی به درد نمیخوره

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

همون بهتر نداشته نباشی چون مسیر زندگیه آدم عوض میشه مخصوصا واسه شما که داری واسه کنکور درس میخونی ذهنت کلا درگیر میشه نه غذا میخوری نه میتونی درس بخونی و آرامش ازت گرفته میشه عشق و عاشقی و احساسات رو بذار بعد اینکه دانشگاه قبول شدی 

خوب چرا یه تصمیم جدی ک قاطع نمیگیرس واسه زندگیت ، مشکل ما ایرانیا اینه درگیر کلیشه ایم

نه بابا چند ساله عقدم 

شوهرم ورشکست شد 

فک کنم تا ۵۰ سالگی وصعمون این باشه 

شوهرم ک از من بیچاره تر 

هیییییییی

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
رابطه های گذرا فردا صدجور مشکل دیگه برات ایجاد میکنه اگه شرایطش رو داری ازدواج کن ولی دوستی به درد ...

منظورم از عشق یه حس ناب و واقعیه نه دوستی های گذرا 

2706