2733
2734
عنوان

حکایت دزد بی تقصیر

223 بازدید | 8 پست

آورده اند که: «دزدی شبانگاه به طویله ملانصرالدین زد و گاوهایش را به سرقت برد. بامداد مردم از ماجرا با خبر شده، پیرامون ملا گرد آمدند و طبق معمول به اظهار نظر پرداختند. یکی گفت: تقصیر همسرت بود که در را خوب نبسته بود. دیگری گفت: تقصیر پسرت بود که سگ را بسته بود. سومی گفت: تقصیر خودت بود که کنار گاوهایت نخوابیدی.

ملانصرالدین بیچاره که در میان این اظهار نظرهای کارشناسانه گیج و مبهوت شده بود، گفت: شما که همه تقصیر را گردن ما انداختید، پس حتماً دزد بی تقصیر است.

نتیجه میگیریم 

دزد ها ب بهشت نمیروند 

بلکه ب کانادا و اروپا میروند و راحت زندگی میکنند 😂😂😂😐

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آن روز من هم با مادرم کنار بستر عشقبازی پدرم ایستاده بودم.هر چیزی را که مادرم با چشم هایش می دید، من هم می دیدم. با این تفاوت که من ترسیده بودم و خدا می داند که مادرم چه حالی داشت!نمی فهمم حالش را، خب هیچ وقت تجربه اش نکردم، ولی دیدم که تمام بدنش می لرزید و خشکش زده بود.اگر کمی بزرگتر بودم، پدرم را می زدم.خودم می کشتمش.پدرم ترسیده بود و آن دخترک روسپی تند تند داشت لباس می پوشید که برود.حواسم را پرت کردم که مبادا بگویند پسرک هیزی می کند و از خجالتم چشم هایم را بستم و سرم را پایین انداختم که مادرم جیغ کشید.داشت لباس های دخترک را به تنش پاره پاره می کرد که پدرم یکدفعه مادرم را هل داد و او هم لگد زد به صورت دخترک و سرش خورد به تیزی شوفاژ و خون فواره زد. خب هر کس دیگری هم جای مادرم می بود، همان کار را می کرد. پدرم بهش گفته بود "ولش کن لکاته" مادرم که لکاته نبود، پس باید زنیکه را هل می داد.ولی قاضی هیچ کدام این ها حالیش نبود.فقط حکم داد و مادرم اعدام شد.و حالا همان قاضی شده پدر همسر من.

شیما سبحانی 

گاهی اوقات یکی دیگه مجرمه اما یکی دیگه جنایت کرده ...

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2728

یه بار کیف منو توی مدرسه ای که رفته بودم امتحان بدم دزدیده بودن  پلیس اومدگفت تقصیر خودتونه نباید میذاشتین توی حیاط مدرسه😧😧 ‌... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
آن روز من هم با مادرم کنار بستر عشقبازی پدرم ایستاده بودم.هر چیزی را که مادرم با چشم هایش می دید، من ...

عجب ... چه تلخ ... واقعیت نداره که؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
عجب ... چه تلخ ... واقعیت نداره که؟

نوشته ی خانوم سبحانی هستن 

نمیدونم  

ولی مگه این چیزیه که واقعیت داشتنش عجیب باشه ؟ 

خیلی وقتا همینجوریه ...

بله خیلی تلخه

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...