2737
2734
عنوان

یه خاطره ی خیلی بد از ماه رمضون دارم

1531 بازدید | 88 پست

چند سالِ پیش همراه همسرم رفتیم خونه ی دوستش اون دوستش تازه ازدواج کرده بوذ حدود شش ماهی میشد خودسو همسرش کارمند بودن ما رو واسه افطار دعوت کرده بودن خانمه دوساعت قبل افطار تازه از سرکاراومده بود خونه ما هم نیم ساعت قبلش رفتیم موقع اذان رفتیم دور میز که نشستیم یدفعه دیدم یکی از زیر میز پاهاشو گذاشته رو پاهامو داره نوازش میکنه یدفعه خنده ام گرفت فکر کردم شوهرمه بهش نگاه کردم با لبخند یعنی این چکاریه حالا الان یدفعه دیدم میگه جانم چیزی لازم داری بهت بدم؟یدفعه رنگم پرید عرق سرد تشست روم پامو کشیدم نگو اون آقاهه دوستِ شوهرم بود تا آخرِ مهمونی داشتم دق میکردم قلبم به شدت میزد

اه عوضی

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
2728
2738
2706