1147
1254

سلام

زیاد علاقه ای به آشپزی ندارم برا همین بار اولمه بیشتر فست فود بلدم 

چون مامانم نیست برا سحری مجبور شدم😐😂

از تو نت دستور گرفتم زده بود که پیاز رو با نمک و زردچوبه تفت میدین 

بعد مرغو ۱۵ دقیقه تفت میدین تا سرخ شه بعدشم ۴ لیوان آب میریزین و صبر میکنین آبش به دولیوان برسه بعد رب اضافه میکنین

الان تفت دادم آبم ریختم ولی در قابلمه رو که باز میکنم بوی زحم میده

چیکار کنم الان؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
زعفران بزن

تو آبش باید بزنم؟

چقدر بزنم؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279
1281
1264

قاعدتابعدپیازنبایدبو زحم بده،فلفل سیاه،فلفل دلمه،برگ بو،زعفرون هرکدوموداری بریز

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
1241