2737
2734

امروزم زده بودم. خیلی به بابام وابسته ست. بابامم همچین تیکه ای نیست که چسبیده بهش. همش یادمه از بچگی همین طوری بود. خواهرم یه مریضی داره. اونم نه حاد. برا همین از بچگی بهش توجه میکردن خیلی زیاد. اون دوس پسر داشت ول بود هیچی بهش نمیگفتن میگفتن مریضه...

وقتی خواهرم وقتی ازدواج کرد یه زنجیر سنگین برا شوهرش خرید. برا من هیچی نداد. خونه زندگیشو ول کرد رفت همون شهری که خواهرم شوهر کرد و بچههاشو نگه داشت و میداره.من بااینکه خیلی از جهازمو خودم خریدم و کلا نسبت به جاهاز ابجیم خیلی کمتر برداشتم، باز میگه برا آبجیت من جاهاز نگردم! وقتی داشتم من جاهاز میکردم، همه چیو دوتا دوتا برمیداشت که یکیشو بده به آبجیم. میگفت مال ابجیت خراب شده دوباره بخرم!!

الانم که من بچه دارم اصلا به روی مبارک نمیاره من با چه سختی ای دارم این بچه رو با جون کندن بزرگ میکنم. جدیدا دیگه زنگم بهم نمیزنه.

واقعا از این همه تبعیضش بدم میاد.

اووو چه تبعیضی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان منم منوبیشترمیخواد شدم یوسف وابجیامم برادرای یوسف

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2731

کی چسبیده به باباتون؟؟باباتون تیکه ای نیست ک چسبیده بهش!!!یعنی چی؟؟

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2738

چقدرزشته این نوع رفتار و چقدر این پدرومادر خودشون رو درپیشگاه خدا مدیون میکنن اشکال از منبرهای ماست عزیزم فقط از حق پدرو مادر گفتن گفتن دل مادر بشکنه دل پدر بشکنه چها شود عرش به لرزه میفته نگفتن دل فرزند بشکنه و اشک چشمهاش از تنهایی سرازیر بشه چه میشود

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
مادرم به بابام اهمیت میده نه بچه هاش

ببخشیدا ولی همین ک بااین لحن راجع به پدرتون حرف میزنید علت تبعیض مادرتون بین بچه هاش مشخص میشه،،چون واقعا ادب ومحبت یه بچه باعث میشه اون بچه پیش والدینش محبوب ترباشه،طبیعیه ک بچه ای ک مودب تره مهربون تره ودلسوز نورچشمی پدرومادرباشه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

ببین منم فکر میکردم مادرم خواهرمو بیشتر دوست داره

الان تازه گیا فهمیدم اونم نسبت ب منم این حسو داره بیچاره مادرها میمونن این وسط

با هرکسی به اندازه ی شعورش رفتار کن اینطوری کمتر عذاب میکشی
ببین منم فکر میکردم مادرم خواهرمو بیشتر دوست داره الان تازه گیا فهمیدم اونم نسبت ب منم این حسو داره ...

تو پست منو بخون ببین. خواهرم خودش ب زبون میاره ک بهش بیشتر توجه میکنن. خودشم علنا میگه

مامان منم اینجوریه. چن روز پیش رفتیم خرید من با پول خودم. مامانمم از بابام پول گرفت برای خودش مانتو بگیره. تا رسیدیم مرکز خرید اندازه 100 تومن لباس و شلوار و کش سرو این چیزا خرید برای خواهرم.هی گفتم نکن. گفت نه آبجیت گناه داره. آخر رفتیم مانتو بخره پول کم آورد خواست بهش پول بدم.منم گفتم برای بچت لباس خریدی حالا به بچت بگو پول بده بهت. 

آخرشم یکی از لباساش انگار تو راه گم شد.اومدیم خونه نبود. ولی دل من خنک شد😝

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
حس میکنم گوشتمم تلخه شوهرمم فهمیده و این خیلی بده

اعتماد به نفست  بالا ببر سعی کن به خودت متکی باشی دایزه دوستان خانوادگیتون رو گسترده کن خلاصه سعی کن افکارت رو از این اتفاقها  دور کنی هرچند سخته اگه میتونی از مشاور کمک بگیر به پدرو مادرت احترام بزار ولی ازشون دور باش بهشون گلگی نکن که با توجیهاتشون بیشتر مشوشت کنن در مورد خودت نظر مثبتداشته باش یعنی چی گوشت تلخم

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2706