2733
2734

1 ،مجردی هر چقدم بد باشه ولی نباید بخاطر فرار از مشکلات ازدواج کرد 

2 ،پیش مادر شوهر و یا خانواده ی شوهر تحت هیچ شرایط نباید زندگی کرد نه طبقه بالا نه اینکه حتی همسایه ش باشی

3 ،راز دل و مشکلاتت رو به هیچ احد الناسی نباد گفت 

4 ،با مردی که شغل نداره نباید ازدواج کرد 

5 ،هیچوقت مشکلان زندگی رو با خانواده خودت درمیون نذار 

6 ،اگه ضعف معده داری و میزنه به دست و پات و بدنت رو بیجون میکنه یعنی معدت سردی داره و باید چیزای گرم دم کنی بخوری 

7 ،اگه هر قسمت از بدنت مخصوصا مثانه ت عفونت داره به هیچ وجه دنبال درمان شیمایی نرو چون یه مدت خوب میشه دوباره برمیگرده 

عرق کاسنی و عرق خار مریم بگیر روزی دو بار یه لیوان بخور تا یک هفته درمان میشه 

8 ، معده درد شدید در بارداری مخصوصا وقتی به کتف میزنه نشانه ی سنگ صفرا هست 

9 ، نمک دریا چون ید کمی داره نباید زیاد استفاده بشه و در کنارش نمک معمولی استفاده بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درود بر تو و تجربیاتت

ممنونم از تک تکتون ک برام دعا کردین....خدا قبول کنه ختم قران یک هفته ام رو به همتون هدیه میدم ان شاءالله حاجت روا بشید و همیشه دلتون اروم و زندگیتون شاد باشه🙏🌸🙏🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

اسکرین شات گرفتم از بس کاربردی و بدرد بخور بود پستت ❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738
همه تجربه شما قابل تعميم  و توصيه به ديگران نيست مثلا خيلي ها با خانواده شوهرشون همسايه يا همخ ...

ن هیچکس نداره نمونش من

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           

مخالف 4

شوهرم اومد خواستگاری بیکار بود 

7 ماه نامزدی بیکار

8 ماه ازدواج بیکار

ولی الان شکر خدا سرکار میره. البته همه مثل هم نیستن.

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
2706