2703
2553
عنوان

دوستان ۶ هفتمه کمک

119 بازدید | 22 پست

دوستان من ۶ هفتمه ، اصلا نمی تونم گرمیجات لب بزنم بدنم می ریزه بیرون، یا از درون اتیییششش می گیرم، الان یه تیکه اندازه قند حلوا خوردم دارم اتیش می گیرم گر گرفتم ، قبله بارداری بشدت گرمی خور بودم و سردی می خوردم خیلی اذیت میشدم این تغییر طبع طبیعیه؟؟؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

بهتر هست هفته های اول خیلی گرمی هم نخورید خانمی

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتر هست هفته های اول خیلی گرمی هم نخورید خانمی

ممنونم در حده یه گردو هم کارم تمومه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2456

عزیزم طبیعیه دیگه بدنت بهم ریخته 

و اینکه تاپیک هات خوندم مسافرت میری سعی کن تا ماه سوم هیچ جا نری بشین خونه فعلا 

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 
2714
عزیزم طبیعیه دیگه بدنت بهم ریخته  و اینکه تاپیک هات خوندم مسافرت میری سعی کن تا ماه سوم هیچ جا ...

نرفتم گلم ازم مثبت شد کنسلش کردم 

فقط یه سوال من خونم سمته شرقه هروی ، فردا افطاری هشتگرد کرج دعوتم ، خیلی ضرر دا ه برم؟؟؟

بچتم پسره😁

😁😁

انشاالله سالم باشه مامانشم اذیت نکنه تو حاملگی 

نرفتم گلم ازم مثبت شد کنسلش کردم  فقط یه سوال من خونم سمته شرقه هروی ، فردا افطاری هشتگرد کرج ...

معذرت خواهی کن نرو بنظرم 

مثل من نباش هی تن تن بری اونور اونور همه بگن چه حالش خوبه و ماشین ضرره 

بشین خونه دیگه 😁 دراز بکش تا 3 ماه

🎀اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🎀 خدایا هیچی فقط دوتا سقط داشتم.... راضیم به رضای خودت خدای مهربونم توکل به خودت (مرداد98) 🎀2 سال از نوشته سبز رنگم میگذره خدای مهربونم خدای بزرگ کاش اونموقع ها که گله میکردم از رحمتت و عظمتت ناامید نمی‌شدم ولی شکرت که سریع به خودم اومدم و همیشه شکرگذار حکمتت بودم و تمام تلاشمو کردم  همه راه هارو رفتم و دیگه باقی کارو سپردم بخودت فقط خودت گفتم خدایا من همه کار کردم دیگه خودت هرچی صلاح میدونی همون بشه هرچیییی خودت میخوای خدای خوبم من دیگه همه جوره تلاش کردم حالا منتظرم ببینم تو چی میگی... میدونی تو بهم چی گفتی؟ گفتی بنده من حالا که سپردی بهم خوشحالت میکنم.... آره خدای مهربون خوشحالم کردی نتیجه زحمات و تلاشم و همه حسرت های تو دلمو و همه همه همه رو دادی بهم آخه من گفته بودم هرچی خودت بخوای تو هم واسم خوبشو خواستی میدونستم خدای من بهترین صلاح رو برام میخواد. ثابت شد دیگه از این ببعد میگم خدایا تو برای زندگیم هرچی صلاح هس بخواه هرچی خیر و صلاحه برام بخواه خدای خوبم راضیم به خواسته خودت که بهترین ها رو برای بنده هات میخوای.(فروردین 1400) درنهایت بازم تا آخر عمر توکل بخودت و امید به خودت... خدایا شکرت دوستت داریم.... 
معذرت خواهی کن نرو بنظرم  مثل من نباش هی تن تن بری اونور اونور همه بگن چه حالش خوبه و ماشین ضر ...

اخه نمی دونن اصلا تا صدای قلبشو‌نشنوم نمی خوام کسی بفهمه😢😢😢

اخه نمی دونن اصلا تا صدای قلبشو‌نشنوم نمی خوام کسی بفهمه😢😢😢

خوب کاری میکنی نگو 

تا 3 ماه هیچکس نگو 

فقط آروم برید تا میتونید

مهمونی هم تکون نخور چیزای سنگین بر ندار مراقب باش دیگه

2706