1874
1959

خانوما بنظرتون میتونم از این کرم های سفت کننده سینه تو دوران شیردهی استفاده کنم؟؟سینه و شکمم افتضاح شل و آویزون شده.جوری ک تو رابطه با شوهرم کلی خجالت میکشم.ممنون میشم راهنماییم کنین

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

ای خدا نباید خجالت کشید اون سینه و شکم شل نشان عشق فداکاریه باید بوسیدش پرستیدش تو اون شکم بچه اون مرد رو پرورش دادی و با سینه ات مقدس ترین کارو انجام دادی  یه موجود قشنگ رو تغذیه کردی مگه گناه کردی بچه اوردی که بعدا بخاطر شل شدن بدنت خجالت بکشی

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
منم همینطور یکماه و ده روزه زایمان کردم یعنی میشه شکمم سفت بشه مث اول😣اینقد ناراحتم واسه شکمم 

منم😢😢

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!
ای خدا نباید خجالت کشید اون سینه و شکم شل نشان عشق فداکاریه باید بوسیدش پرستیدش تو اون شکم بچه اون م ...

همه همینو میگن ولی خب چیکار کنم😢

اعتماد بنفسم کلی اومده پایین😭😭

1967
همه همینو میگن ولی خب چیکار کنم😢 اعتماد بنفسم کلی اومده پایین😭😭

فکر کن همین حامله شدن  واسه مردا اتفاق میافتاد چی بسر ریختشون میومد

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
فکر کن همین حامله شدن  واسه مردا اتفاق میافتاد چی بسر ریختشون میومد

😆