2733
2734

بچه ها ما پارسال خونه درست کردیم بعد خونمون یه جوریه که طبقه اول با طبقه دوم ورودیاشون یکیه  بعد طبقه پایین از پارسال خالی مونده و ما قصد نداشتیم اجارش بدیم  بعد قبل از گرونی پسر عموی شوهرم بهمون گفت کابینت داره گرون میشه بییاید با همون قیمت قبل براتون بزنم چون ما نمیخواستیم خونه رو تکمیل کنیم که بعد مثلا بهمون رو بندازن که ما میایم اونجا 

حالا کلا خونه تکمیله و ما هم درشو قفل کردیم الان زن داداش زن عموم شوهرش تو خارج کار میکنه سه ماه اونجاست ۱۵روزم اینجا  

زن هم خوشکل خوش سر و زبون و خوش هیکل 

خوش پوش. متاسفانه از من سرتره خدایی😭😭😭😭😭😭😭بعد از صبح ده بار بهمون زنگ زدن این خونه رو تا بهار بدید به این بره توش زندگی کنه 

منم معمولا خودم تابستونا بدون شوهرم چند وقتی و میرم سفر چون همسرم نمیتونه مثلا مارو میبره خونه پدر شوهرم و برمیگرده 

الان تو دلم آشوبه که چه جوری من برم 

یا مثلا اومدیم و نرفتم من مثلا پسرم یک هفته بیمارستان بود و مجبوری نباشم سکته میکنم 

تو رودروایسی هم بدجور گیر کردم 

شوهرمم به عموم گفته خونه خودته خودت مختاری از اون ور من به هیچ وجه دلم راضی نمیشه 

شوهرم آدم بدی نیست تا حالا هم چیزی ازش ندیدم 

اما 😭😭😭😭😭😭😭😭😭دارم دیونه میشم ترو خدا چیکار کنم 

اگه شما هم نمیدونید حداقل یه صلوات برای ارامش دلم بفرستید 

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

ب خونوادت بگو ک دوست نداری بیاد وا مگه زوره

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استخاره کن من این موقعها استخاره میکنم وتوکلم بخداست.درعین حال شماهم سعی کن محبت کنیو ازشوهرت تعریف کنی  وطوری باشی که حواس شوهرت به توباشه

خدایا چنان کن سرانجام کار      تو خشنود باشی و مارستگار💖
2738
ب خونوادت بگو ک دوست نداری بیاد وا مگه زوره

بهشون گفتم به مادرم اونم بیشتر ته دلم و خالی کرده 

زن عموم هم میگه همسرت گفته شب بیاید کلید و بدم بهتون 

به همسرمم میگم میگه بیا و خوبی کن خوبی هم نمیشه با تو کرد من به خاطر احترام تو قبول کردم 

ولی احساس میکنم دروغ میگه 😭😭😭دارم دق میکنم ای خدا 

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌
شوهرت اینجوری گفته دیگه بنظرت میشه بگی نه?اما مخالفتت با شوهرت درمیون بذار

اون احمق قبل مشورت با من جواب مثبت داده 

بهشون گفتم به مادرم اونم بیشتر ته دلم و خالی کرده  زن عموم هم میگه همسرت گفته شب بیاید کلید و ...

نمیشه به خود اون خانومه بگی ما خونه رو خودمون لازم داریم?

خدایا چنان کن سرانجام کار      تو خشنود باشی و مارستگار💖
2706