2737
2734

هشت ماهه دارم اقدام میکنم خسته شدم رفتم سونوگفت کیست داری هموژیک کیا این مشکلو داشتن لظفا بیاید 

خدایا خودت کمکم‌کن ی پسر تپل مپلی بهم بده مرسی خدا جونم‌دوست دددددارررررم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خونریزی و لکه بینی داشتم...رفتم دکتر سونو نوشت و فهمیدم یه کیست سی میلی متری دارم‌.الانم قرص نوشته برام و دارم مصرف میکنم تا دفع بشه و اقدام به بارداری بکنم.

دکترمم گفت که اگه میتوتی عرقیجات بخوری عرق پنیرک بگیر روزی یه فنجون بخور زودتر دفع میشه

2731
چه علایمی داشتی که فهمیدی

هیچی رفتم دکتر گفتم زیر شکمم ۷یلی درد میکنه سونو نوشت گفت کیست داری تخمدان سمت راستت 

من خونریزی و لکه بینی داشتم...رفتم دکتر سونو نوشت و فهمیدم یه کیست سی میلی متری دارم‌.الانم قرص نوشت ...

برا من گفت پنج سانته 

منم بعداز سقط ی کیست ۳۸میلی تو تخمدان سمت چبم تشکیل شده ک گفت ۳پریودی بیا دوباره سونو احتمالا دفع میشه تااونموقع ولی گفت چیز مهمی نیست ی کیست سادست

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
2738
من خونریزی و لکه بینی داشتم...رفتم دکتر سونو نوشت و فهمیدم یه کیست سی میلی متری دارم‌.الانم قرص نوشت ...

قرص چی نوشته ب من قرص مرلین داد گفت پرید شدی بخور دوس دارم زود تر باردار بشم قرص نهورم 

قرص چی نوشته ب من قرص مرلین داد گفت پرید شدی بخور دوس دارم زود تر باردار بشم قرص نهورم 

اگه کیستت دفع نشه برای جنین خطرناکه.قرصاتو مصرف کن کیستت رفع بشه بعدا 

برا من دزوسپتیو نوشته

اگه کیستت دفع نشه برای جنین خطرناکه.قرصاتو مصرف کن کیستت رفع بشه بعدا  برا من دزوسپتیو نوشته

زیر شکم خوام درد میکنه من ک داغونم کرده درد هیچ دارویی هم دکتر نوشت بجز قرص جلو گیری 

2706