2733
2734

دعا كنيد خدا دامن ماروهم سبزكنه سال بعد بچه هامون بغلمون باشن🙏🏻💚فرزنداني سالم وصالح

خسته شديم ازانتظار😔

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توروخدا منم دعاکنین بچم‌ دختر باشه محتاجم ب دعاهاتون مخصدصا دم اذان

چراا؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

خدایا تو رو به این لحظات مقدس و نورانی تو رو به بزرگی و مهربونیه خودت قسمت میدم هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار ای ارحم الرحمین    دامن همه خانومهایی که منتظر نی نی هستن با یه بچه سالم و صالح سبز کن 

2738
حتما عزیزم شما هم مارو فراموش نکنید

حتما خانمي

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
واست دعاکردم ازته دلم عزیزم❤❤❤

ان شاءالله خودتم حاجت روابشي💚

خدایا تو رو به این لحظات مقدس و نورانی تو رو به بزرگی و مهربونیه خودت قسمت میدم هیچ زنی رو در حسرت م ...

قلقلي منو يادته؟

يااشتباه گرفتمت😢

ان شالله همتون نی نی داربشین یه نی نی سالمو خوشگل بعد بیایین تاپیک بزنین وای انقد شیطونه کلافه شدم دارم گریه میکنم😂😂😂

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
2706