2410
2553

هیچ مشکلی پیش نمیاد ؟ من شنیدم اصلا غذای مونده رو در هیچ شرایطی نباید خورد . 

سال نوتون مبارک ،سالی پر از خوشی و شادی ❤

با این اوضاع  الان هر چقد که دوس داری  

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
با این اوضاع  الان هر چقد که دوس داری    

وای آخه این چیه گذاشتی پروفایلت

الان یه نی نی جلوم باشه می چِلونمش😍

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من از اول عروسی م چون دانشجو بودم مثلا قرمه سبزی رو بیشتر‌میپختم. یه وعده هم میذاشتم فریزر. هیچی هم نمیشد

وقتی هم در میارم عین روز اولش هست

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2456
من از اول عروسی م چون دانشجو بودم مثلا قرمه سبزی رو بیشتر‌میپختم. یه وعده هم میذاشتم فریزر. هیچی هم ...

منم مشکلم اینه دانشجوام .وقت ناهار درست کردن ندارم .اگه شام رو دوبرابر درست کنم که برای ناهار هم بمونه . واون قسمت ناهار رو بزارم تو فریزر به نظرت ایده خوبیه ؟😂😂😂😂😂 

سال نوتون مبارک ،سالی پر از خوشی و شادی ❤

اون قسمتی که برای نهار میذاری رو بذار تو یخچال خب

چیزی نمیشه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
وای آخه این چیه گذاشتی پروفایلت الان یه نی نی جلوم باشه می چِلونمش😍

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩