2726
عنوان

کسایی که اندومتریوز دارن بیان تجربه هاشونو بگن

| مشاهده متن کامل بحث + 1685 بازدید | 31 پست
بزرگ نیست نگران نباش ، ببین من دو سال مجردی  و چهارسال متاهلی یعنی شیش سال تو نگرانی بودم ، اما ...

سلام من ۲۰ سالمه و کیست اندومتریوز ۶ سانت دارم و باید لاپرا کنم من خیلی نگرانم که بعد دوباره عود کنه خب من حالا حالاها که نمیخوام ازدواج کنم شما بعدش دارو مصرف میکردید؟؟؟ با کی عمل کردید؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من ۲۰ سالمه و کیست اندومتریوز ۶ سانت دارم و باید لاپرا کنم من خیلی نگرانم که بعد دوباره عود کنه ...

کیست اندومتریوز غزیزم یا همون شکلاتی

دکتر لنکرانی عالی بود

نه دیگه دارو نخوردم

اما منم تصمیم ازدواح نداشتم رفتم رویان واسه فریز تحخمک اقدام کنم که ناگهانی ازدواحم پیش اومد

2728
کیست اندومتریوز غزیزم یا همون شکلاتی دکتر لنکرانی عالی بود نه دیگه دارو نخوردم اما منم تصمیم ازدو ...

خداروشکر وقتی چنین  پستهایی رو میخونم خیلی خوشحال میشم من همش ترس از عود کردن دارم و اینکه هنوز خیلی سنم کمه و فعلا قصد ازدواج ندارم

دکتر لنکرانی تو قائم مقام؟؟؟؟؟

اره دکتر خوبیه عملاش

گرون میگیره ولی ارزش داشت برای مت

نگران نباش به منم گفتن زودتر ازدواج کن و این حرفا

بعد ازدواجمم یه دکتره گفت احتمالا حامله نمیشی

ولی بعد سه چهار سال از اردواجم الحمدالله با اولین اقدامم حامله شدم

تو هم حتما برو برای لاپارا ، حتما

بعدش هر شیش ماه با سونئ فقط چک کن و نگران نباش

من شیش هفت سال عمرمو بیخودی تو نگرانی گذروندم

اره دکتر خوبیه عملاش گرون میگیره ولی ارزش داشت برای مت نگران نباش به منم گفتن زودتر ازدواج کن و ای ...

خیلی ممنونم از راهنماییت و دلداریت من تحت نظر دکتر آصف جاهم از ایشون هم خیلی تعریف میکنن امیدوارم هر خودتون هم نی نی تون همیشه سلامت باشید

سلام. بنده 37 سالمه و دو بارداری قبلم را خداخواسته و بدون اطلاع باردار شدم. 5 سال با آیو دی جلوگیری کردم و الان که برای بارداری سوم اقدام کردم اتفاقی نیافتاد. 4 ماهه اقدامم. سو نو دادم و معلوم شد کیست شکلاتی 7 سانتی در تخمدان راست و کوچک شدن تخمدان چپم گزارش شد1/5*2/5

ازمایش ذخیره تخمدانم 1/5 و هر ماه یک فولی غالب در این 4 ماه داشتم اما بارداری اتفاق نیافتاد. آزمایش د3 میزان‌ش 18 و

fsh و LH هر کدام 4/5

الان د3 مصرف میکنم با فولیک اسید و ویتامین ای. متفورمین هم روزی یدونه. 

عکس رنگی دادم مشکلی نداشتم. همسرم هم مشکلی نداره. 

لبنیات و سردی رو 8 ماهه حذف کردم اما نمیدونم چرا دچار آندو شدم. 

خودسرانه یکماه لتروزول روزی 3 تا خوردم و دچار ضعف تخمدان شدم. 

سلام. بنده 37 سالمه و دو بارداری قبلم را خداخواسته و بدون اطلاع باردار شدم. 5 سال با آیو دی جلوگیری ...

عزیزم دلیلی واسه کیست اندو پیدا نکردن...

ولی حذف سردیجات خیلی به کنترلش و کم شدن دردش کمک میکنه.البته این تجربه منه

خودسرانه مصرف متفورمین رو شروع کردم الان 19 پریودی هستم و تا حالا 4 روز اقدام داشتم البته این ماه از ...

من خودم توی دومین ماه اقدامم باردار شدم بدون دارو ولی پوچ بود‌.باید دوباره اقدام کنم

چهار ماه اقدام که چیزی نیست..خیلی ها مشکلی ندارن ولی تا یک سال اقدام هم طبیعیه.

بهش فکر نکنید.زیر نظر دکتر هم باشید

2706