2410
2553

الان دکترم بهم گفت کیست اندومتریوز دارم..یعنی کستم خون جمع شده..گفت بهتره زودتر اقدام کنی واسه بارداری..چون واسه این نوع کیست احتمال ناباروری زیاده..خیلی ناراحتم.استرس گرفتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه استارتر یه سوال بپرسم

خانوما من دیروز آزمایش کشت ادرار دادم امروز زنگ زدن که فردا بیا تکرارش کن مثبت شده برات

حالا چیکار کنم باردارم استرس گرفتم

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
2456
قرص داده ..با قرص میشه مگه؟خیلی ناراحتم..یعنی احتمال بارداریم خیلی کمه؟

سوال کن از پزشکت  چون داروها فرق داره شاید باید کیستت برطرف شه بعد احتمالا با دارو کیست ها برطرف بشه ولی هرچه دیرتر بشه سخت تر میشه .

**اللهم عجل لولیک الفرج**
پنج ماه قرص داده..گفت دو سه ماه دیگه اقدام کن

خب دیگه بذار زمانش بگذره ایشاا.... داروها رحمت رو آماده میکنه نگران نباش نگرانی خودش بدتر میکنه وضع رو .بسپار دست خدا

2714

من داشتم وقتی مجرد بود ، بزرگ بود ، پنج سانتتت، لاپاراسکوپی کردم راحت

همه دکترا هم میگفتن درمان قطعی نداره و ناززایی میاره و زودتر شوهر کن و وقتی ازدواج کردم دکترا میگفتن زودتر اقدام کن، اما من بعد چهارسال از ازدواجم تو اولین اقدام طبیعی حامله شدم ، دست خداست همه چی ، نگران نباش

ایشالا..تازه متوجه شدم خیلی حالم بد شد

الان متاسفانه خیلی از خانما گرفتارشن همین نی نی سایت و ببینچه خبر اوضاع تغذیه و استرس و ..... نگران نباش مسکلی نیست

من داشتم وقتی مجرد بود ، بزرگ بود ، پنج سانتتت، لاپاراسکوپی کردم راحت همه دکترا هم میگفتن درمان قطع ...

خدا کنه منم راحت باردار شم تنها نگرانیم همینه..

دکتر من حرف عمل نزد.گفت باید قرص بخوری..۳۵ میلی متر بود

خدا کنه منم راحت باردار شم تنها نگرانیم همینه.. دکتر من حرف عمل نزد.گفت باید قرص بخوری..۳۵ میلی متر ...

بزرگ نیست نگران نباش ، ببین من دو سال مجردی  و چهارسال متاهلی یعنی شیش سال تو نگرانی بودم ، اما گفتم که با اولین اقدام شد ، حالام افسوس میخورم واسه روزایی که تو نگرانی هدر دادم، تو اشتباه منو نکن ،درمانت رو شروع کن و با توکل بخدا اقدام کن

2706