2703
2553

نوشته‌ای زیبا از دکتر سعید مهرپور به همسر مرحومش که در خرداد 97 درگذشت..

این استاد که یکی از بهترین جراح‌های ارتوپد و فلوشیپ جراحی ستون فقرات و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند، در اینستاگرام شخصی با انتشار عکس قبر همسرش نوشته است...

مریم عزیزم سلام

من در چهل و یک سالگی به بسیاری از آن چیزهایی که امروز آرزوی جوانان و دانشجویان است رسیده‌ام؛

پزشک،

جراح،

فوق تخصص،

استاد

و حتی رئیس!

اما امروز بعد از این راهِ دراز و پر مشقّت یک آرزو بیشتر ندارم. همه این‌ها را که برشمردم پس بدهم و در عوض لحظه‌ای کنارِ تو بنشینم ، در چشمانت نگاه کنم و فنجان چایی با هم بنوشیم و این بار قول می‌دهم که چای را نه یکباره و داغ که با آرامش و پا به پای تو بنوشم.

مریم عزیزم؛ این روزها جوان‌ترها آنچنان برای پیشرفت، عجله دارند که نگاهِ مادر، نفسِ پدر و عشقِ همسر را نمی‌بینند و برای رسیدنِ هر چه سریع‌تر به قله بسیاری را در دامنه جای می‌گذارند...

مریم عزیزم،

من پشیمانم از تمامِ شبهایی که صحبتِ تو را نمی‌شنیدم و به فکرِ تشویقِ حاضرینِ در سخنرانیِ فردایم بودم.

من پشیمانم.

مریم جان بگذار جوانترها را نصیحتی کنم...؛

"در بالای قلّه‌ها و آن سوی ابرها خبری نیست ، هر چه هست در دامنه زندگی شماست."

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...

اینو من خوندم قبلا . ولی مردا تاهمسرشون زنده ان باهاشون خوب باشن که بعدا حسرتی به دلشون نباشه

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اخی ... چه قشنگ نوشته 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2714
اینو من خوندم قبلا . ولی مردا تاهمسرشون زنده ان باهاشون خوب باشن که بعدا حسرتی به دلشون نباشه

مرد و زن نداره کلا باید قدر عزیزانمون رو بدونیم

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...

بلکه نمرده حالا طلاق گرفته😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
مرد و زن نداره کلا باید قدر عزیزانمون رو بدونیم

مردا کمتر قدر میدونن .

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏
2706