2733
2734

سلام خانوما خیلی اعصابم خورده و داغونم توروخدا ب جای مسخره بازی فقط راهنماییم کنید

کسی ک یه زن پنهونی داشته باشه؟یا صیغه ای؟؟چقد میره پیشش ؟؟چقد باید براش خرج کنه؟؟

بابام خیلی مشوکه ولی نمیتونم ثابت کنم .برا کارش هفته ای یه بار یا چهار پنج روزی یه بار میره یه شهر دیگ ساعت سه ونیم از اینجا حرکت میکنه ک حدودا سه ساعتی توراهه شبم ساعت دوو اینا باید بره سراغ کارش و فرداشم ساعت هشت هشت و نیم رسیده؟

رفتارشم تو خونه باهامون بد نیس بلکه سعی میکنه خوب باشه..قبلا مامانمم باهاش میرفت ولی الان ب هیچ وجه کسی نمتونه باهاش بره؟

دارم دیوونه میشم توروخدا بگیدچیه ینی ؟زن گرفته؟یا ازهمین زنا خیابونیه؟

بالاخره یه روز صب ب جای این ساعت زنگدار لعنتی تو با بوسه ات بیدارم میکنی. 😥😥😥

پیگیر شو اگه میتونی برای ارامش خاطرت تعقیب کن .. یا گوشیشو چک کن ... 

تو "زندگیم" به هرچی خواستم نرسیدم ...میخوام به بهتراز اونابرسم ..ولی گاهی خاطره هابهم زخم میزنن..برام دعاکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک نفهمیدم چی گفتی!

برو ۱بتر دنبالش خب

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2731
یعنی ساعتهایی که اونجاست چقدره ؟من نفهمیدم 

فک کنم سه چهار ساعت 

ولی مطمعن نیستم شایدم بیشتر باشه

من ک نفهمیدم چی گفتی! برو ۱بتر دنبالش خب

یه شهر دیگس اصلا امکان اینکه برم دنبالشو ندارم 

چرا مادرت باهاش نمیره؟

خب نمیبرتش هر چی بهش تعطنه و کنایه میزنیم اصلا ب رو خودش نمیاره 

2738

پ بیخیال شو 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
فک کنم سه چهار ساعت  ولی مطمعن نیستم شایدم بیشتر باشه

خب تماس بگیر اونجا رفتارشو ببین .محل کارش تلفن نداره ؟بعدم یکبار برید ببینین چجور جاییه ؟یا برادرتون و مادرتون همراشون کنین 

اون شهر دیگه شبا کجا استراحت میکنه خونه فامیل یا هتلی مهمانسرا چیزی 

پیامک های بانکشو چک کنید بهترین راه حله میفهمید چقدر خرج کرده 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
پیگیر شو اگه میتونی برای ارامش خاطرت تعقیب کن .. یا گوشیشو چک کن ... 

کاش میتونستم تعقیبش کنم اصلا امکانش برام نیس ...یه جوری چسبیده یگوشیش ک ....

حتی فک کنم یه گوشی مخفی هم داره

گلم خودتو قاطی مسائل والدینت نکن،بلاخره شما پدرتو میشناسی که آدم مورد اعتمادی هست یا نه،وگرنه صرف اینکه میره شهرستان هر چند وقت یکبار که دلیل نمیشه.

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند

من بجای اینکه بیام نی نی سایت حتمن تعقیبش میکردم بهتر ب نتیجه میرسیدم 😒😒 

وگرن این نظرات ممکنه فقط گناه باباتو بشوری اصلنم همچین چیزی نباشه 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
گلم خودتو قاطی مسائل والدینت نکن،بلاخره شما پدرتو میشناسی که آدم مورد اعتمادی هست یا نه،وگرنه صرف ای ...

دوستمون درست میگن خودتون و درگیر این مسائل نکنین خیلی بهتره ..

2706