2726
عنوان

دبستان پسرانه خوب در شهرقم

3376 بازدید | 14 پست

سلام خانمها پسرم امسال باید بره اول ابتدایی ولی ما کلا ۸ماهه اومدیم قم و آشنایی با این شهر ندارم حالا نمیدونم پسرم رو کجا ثبت نام کنم اصن دولتی خوبه یا غیر دولتی یا شاهد یا ...؟

خیلی استرس دارم و نگرانم😢😢

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برادرم تو آموزش پرورش قم هست. ازش میپرسم .  همینجا میام میگم

خیلی خیلی  ممنونم.

بدبختی ما اینجاست  که مستاجریم وباید هر مدرسه ای هم که ثبت نامش خونه توی همون محدوده گیر بیاریم و خیلی سخت میشه اینجوری .

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢
امیر کبیر تو باجک خوبه 

دولتی یا غیر دولتیه؟

امیر کبیر تو باجک خوبه

یه خرده بیشتر میتونی توضیح بدی عزیزم از چه نظر خوبه؟کلاسهاش چند نفره اس؟و فوق برنامه و اینها داره؟

دولتی فک کنم ولی عالیه.بعدم منطقه تون کجاست؟اگه بالاشهری مدارس بالاشهر اکثر خوبن

ما بلوار مدرس هستیم ولی این دور و ور انگار مدرسه پیدا نمیشه اگه مدرسه خوب گیر بیاریم جایی که خونه هاش هم برای اجاره زیاد گرون نباشه جابجامیشیم

یه خرده بیشتر میتونی توضیح بدی عزیزم از چه نظر خوبه؟کلاسهاش چند نفره اس؟و فوق برنامه و اینها داره؟

ببین عزیزم اگر میخای بیشتر بدونی باید خودت بری مرکزشون ببینی ادرس از ۱۱۸ بگیر

ببین عزیزم اگر میخای بیشتر بدونی باید خودت بری مرکزشون ببینی ادرس از ۱۱۸ بگیر

دبستان پسرانه است دیگه؟

دبستان دولتی مفتح در بلوار امین شاهد امید های انقلاب در بلوار امین :  غیرانتفاعی هدایت ...

خیلی ممنونم عزیزم لطف کردی که پرسیدی.

برادرم تو آموزش پرورش قم هست. ازش میپرسم .  همینجا میام میگم

سلام عزیزم لطفا برای منم میپرسید منم اصلا آشنا نیستم 

هیچ چیز به اندازه شخصیت آدم رو جذاب نمیکنه ...میتونید گلاب صدام بزنید🌹
2706