2733
2734

سلا دوستان وقت بخیر.

میخواستم بپرسم ویلاشهر توی تبریز چجور منطقه ای حساب میشه؟ جای خوبیه؟خوب نیست؟ نزدیک مرکز شهره؟ اطرافشه؟ چجوریه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین کلا تبریز 3-4 تا محله خوب داره که بالا شهره..بقیه اش متوسطه ... دو سه تا هم محله پایین داره.... اینا جزو متوسطا هستن.. تو تهران مثلا بگو در حد شهر ارا!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2728
ببین کلا تبریز 3-4 تا محله خوب داره که بالا شهره..بقیه اش متوسطه ... دو سه تا هم محله پایین داره.... ...

همسرم  قبلا اونجا زمین گرفته الان میخواد اونجارو آپارتمان بسازه بنظرتون می ارزه هزینه کنیم؟

2738
همسرم  قبلا اونجا زمین گرفته الان میخواد اونجارو آپارتمان بسازه بنظرتون می ارزه هزینه کنیم؟

بستگی داره کجای ویلاشهرباشه سه تا فاز داره ولی زمین از خودتونه بتونین بسازین که خوبه

دنیا پره از آدمهای بد با چهره های زیبا

اره بابا چرا که نه... اتفاقا این کارا وسط شهر بهتره! اونجا ساخت و سازش رونقش خوبه...انشالله حسابی سود کنید

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2706