2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

ب نظرم صبر کنن تا ۹ماهش بشه بعد دستگاه رو جدا میکنن اونم سزارین میکنن بچه رو برمیدارن

آخی طفلی چرا آخه چجوری خودکشی کرده

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه رو خارج میکنن میزارن روی سینه مادر خاکش میکنن..

یکی از فامیلامون ۷ماهش بود یه دختر ۶ساله هم داشت .باهم رفته بودن حمام .حمامشون بخاری گازی داشت.گاز گرفتشون سه تایی مردن.بچه رو سزارین کردن گزاشتن رو سینه مادرش خاکش کردن

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
بچه رو خارج میکنن میزارن روی سینه مادر خاکش میکنن.. یکی از فامیلامون ۷ماهش بود یه دختر ۶ساله هم داش ...

😢😢😢

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
بچه چهار ماهه نمیمونه فک کنم حالا چرا خودکشی

یه بچه شیر خوار هم داره، میگن بچه اش سینه هیچ زنی رو نمیگیره که بهش شیر بدن،بمیرم میگن خیلی بی قراری میکنه

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
2706