2733
2734

من دیروز روز 4 پریودم بود رفتم سونو گفتن تعدادی فولیکول زیر 10 میلیمتر دارم.به نظرتون خوبه؟

هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی تخمک گذاریت میوفته کی؟

من از کیت استفاده کردم تخمک گذاریم روز 13 پیرودمه.ینی از روز دوازده تا 14 همش دوتا خط پررنگه

هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11
2731

خب از روز ده یعنی یروز قبل پررنگ شدن اقدام کن تا یشب بعدش یعنی تا چهار ده اگر میتونین هرشب اگر نه یشب درمیون

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

بهم گفتن هیچ مشکلی نداری نه کیستو فیبروم نه تنبلی گفتن تخمدانت مثل ساعت کار میکنه.پس چرا بعد 1 سال باردار نشدم😔

2738
بهم گفتن هیچ مشکلی نداری نه کیستو فیبروم نه تنبلی گفتن تخمدانت مثل ساعت کار میکنه.پس چرا بعد 1 سال ب ...

شاید مشکل شوهرته

شایدم سالمه موقعییتش پیش نیومده

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
الان ک زوده رفتی دوره هات چند روزه است؟

29 روزه س اصلش.اما گاهی وقتا بعضی ماه ها 2 سه روز جلو میوفته اکثرا

چرا 4 رفتی دکتر گفت؟  اخهمعمولا روز13 سونو میدن

عزیزم دکترم گفت تو پریودت برو بفهمم مشکلی داری یا نه.حالا دلیلشو نمیدونم.حتی سونوگرافم گفتن خوب موقعی اومدی