2733
2734
عنوان

درد پهلوي راست بارداري هفته ٣٣

504 بازدید | 11 پست

سلام خانماي گل

من هفته ٣٣ هستم از حدود سه هفته پيش، پهلوي راستم درد ميكنه، طوري كه اصلا ب سمت راست نميتونم بخوابم. ميخوام بدونم طبيعيه؟كسي تجربه شو داشته؟

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته ی ۳۴ م گاهی چپم تیر میکشه گاهی راست گاهی کمر گاهی کشاله ران گاهی پای چپم تیر میکشه😀

اا باز خوبه مال من ي جاست😁😁البته من زياد ك ميشينم كشاله رانم درد ميگيره. اما اين درد پهلو هميشگيه!

2728
اا باز خوبه مال من ي جاست😁😁البته من زياد ك ميشينم كشاله رانم درد ميگيره. اما اين درد پهلو هميشگيه!

من گاهی بچه پاهاش توپهلوی چپمه و پهلوم قشنگ برجسته و دردناکه من کلا بچه م طرف چپه بیشتر و درد چپ زیاد دارم

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...
من گاهی بچه پاهاش توپهلوی چپمه و پهلوم قشنگ برجسته و دردناکه من کلا بچه م طرف چپه بیشتر و درد چپ زیا ...

اها پس براي من توي راسته. چون پاشم توي دنده سمت راستمه و خيلي دردناكه

2738
خانومی من هفته ۳۳ بارداری هستم ۴ روزه درد پهلوی راست دارم. واسه شما دلیلش چی بود?

عزيزم ب خاطر موقعيت جنين بود ك فشار مياورد. كاري هم نميشد كرد و طبيعي بود. بعدش هم ران سمت چپم درد گرفت در حدي ك ميلنگيدم كه دردش با قرص منيزيم بهتر شد.نگران نباش. همه رو من الان يادم رفته😅😍