2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کانادا ... همونجا بچه

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

به نظرم بچه دار شو ولی بچه تو اینور دنیا نیار تا برای مهاجرت مشکل برنخوری برو کانادا یا حداقل یونان تا بچه شناسنامه اروپا هم داشته باشه 

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 

خیلی مزخرف واقعا که یک عده دخالت میکنن ما هم شرایط رفتن فنلاند داریم و من دلم میخواد اونور بچه ام به دنیا بیاد ولی فضول ها نمیزارن شوهرم میگه نه

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
دقیقا  تو چکار میکنی؟

هیچی فعلا در حال جنگ گفتم نمیای نیا میرم اونور بچه مو به دنیا میارم برمیگردم بعدش 😐شایدم برم آلمان فعلا دو به شکم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
خیلی مزخرف واقعا که یک عده دخالت میکنن ما هم شرایط رفتن فنلاند داریم و من دلم میخواد اونور بچه ام به ...

برای زایمان خارج رفتن باعث نمیشه که فرزند اقامت بگیره که من تحقیق کردم

مامان خانم
2706