2726
عنوان

قانون جذب

399 بازدید | 30 پست

خانوما این درسته که باید به یه چیزی فکر کرد بعد ولش کرد ؟ یعنی یه مرحله باید خیلی بهش فک کنیم بعد یهو ولش کنیم ؟ 

نظرات من قرار نیست به مذاقت خوش بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله دقیقا درسته

میشه با قانون جذب رابطه ای که دو ساله خراب شده رو درست کرد به نظرت ؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2728

یعنی چی ولش کنین؟ببین گلم من خودم خیلی قانون جذب رو قبول دارم منتهی نه اون چیزی که خارجی ها میگن چون اون یه نوع تفکره که پشتش سود برای کشورهای دیگس...یه کلیپ هست که کامل توضیح میده...اصل قانون جذب تو دین خودما وجود داره اون جایی که خدا میگه ادعونی فاستجب لکم ..مرابخوانید تا مستجاب کنم...بعدم عزیزم به قول استاد رائفی پور یه بچه سومالی بیاد هزارسالم به غذاهای خوب فکرکنه مگه بهش میرسه؟باید بره دنبال پیدا کردن غذا تا بهش برسه

یعنی چی ولش کنین؟ببین گلم من خودم خیلی قانون جذب رو قبول دارم منتهی نه اون چیزی که خارجی ها میگن چون ...

عزیزم عزیزم تند نروووووووو 

رها سازی رو سرچ کن تو گوگل بیاد متوجه میشی 

میشه با قانون جذب رابطه ای که دو ساله خراب شده رو درست کرد به نظرت ؟

اره 

یه مطلبی تو نت یبار خوندم 

اگه بتونی سرچ کنی پیداش کنی خوبه 

اما توش میگفت باید ایراداتو خوبیهای پارتنرتو بنویسی 

و ایرادا و خوبیای خودتو 

و سعی کنی ایرادای رابطه رو برطرف کنی

به نظرم‌میشه تو زندگی من خیلی تاثیر داشته

خب چیکار کنم ؟ میشه راهنماییم کنی دوستم ممنونم ... خیلی برام مهمه ... از طرفی کمتر از دوساله که کلا رابطه به هم خورده و تقریبا نسبت به من دید منفی پیدا کرده اما اینم بگم یه زمانی خیلی دوسم داشت خودم با ارتعاش منفیم خرابش کردم ... الان میخام یه جوری بیاد جلو یا تکایفمو معلوم کنه ... دقیقا چه تمرینی خوبه برام؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
اره  یه مطلبی تو نت یبار خوندم  اگه بتونی سرچ کنی پیداش کنی خوبه  اما توش میگفت با ...

ما اصلا باهم نیستم ... رسما زن و شوهریم ولی یک سال و نیم بیشتره اصلا دوریم از هم ... الان به خوبی هاش فکر میکنم گریم میگیره😔😔

عزیزم عزیزم تند نروووووووو  رها سازی رو سرچ کن تو گوگل بیاد متوجه میشی

اینی که گفتی رو خوندم عزیزم ممنون که بهم گفتی ‌‌‌....ولی خیلس ها فکر میکنن صرف اینکه بشینن به یه چیزی فکر کنن و هیچ کاری نکنن بهش میرسن فکر کردم منظورت اینه

اره  یه مطلبی تو نت یبار خوندم  اگه بتونی سرچ کنی پیداش کنی خوبه  اما توش میگفت با ...

چه عنوانی رو باید سرچ کرد ؟

ما اصلا باهم نیستم ... رسما زن و شوهریم ولی یک سال و نیم بیشتره اصلا دوریم از هم ... الان به خوبی ها ...

عزیزم درست میشه انشالله 💖💖💖 البته در کنار قانون جذب باید حتما یکارایی هم بکنید مثلا مشاور برید خودتونم تلاش کنید 

2706