1147
1273
عنوان

چله حدیث کساء💖💖

| مشاهده متن کامل بحث + 4297 بازدید | 715 پست

سلام

@نازگل27     ان شاءالله حاجت تون برآورده بخیر بشه الهی آمین⁦❤️⁩🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

سلام😔

خانوما من چندشب پشت سرهم یادم رفت بخونم

عادت که شدم نماز نخوندم دعارو هم یادم 

به خدا شرمندتونم  چله ۴۰نفرو خراب کردم 

حلالم کنیدترخدا

یه چله حدیث کسا به نیت همتون بگیرم قبوله؟!

نمیدونم چه کنم 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258
نمیشه عزیزم. چله یعنی خوندن دعا ۴۰ روز پشت سرهم یک روز که یادت بره باید ازاول نیت کنی 😢دوباره از ...

اخه من قبلا وسط چهله ای شرکت کردم مدیرش گفت مشکلی نیست روزایی که نخوندی رو تو یروز بخون منم انجام دادم تازه حاجت روا هم شدم😐

اخه من قبلا وسط چهله ای شرکت کردم مدیرش گفت مشکلی نیست روزایی که نخوندی رو تو یروز بخون منم انجام دا ...

الحمدالله 

نمیدونم عزیزم شاید تو چله های این چنینی چون این اتفاقا پیش میاد دیگه باتوکل به خداادامه میدن

واگرنه چله باید پشت سرهم باشه 

ممنون پس منم اونایی که یادم رفته ومیخونم❤

الحمدالله  نمیدونم عزیزم شاید تو چله های این چنینی چون این اتفاقا پیش میاد دیگه باتوکل به خداا ...

حالا دیگه چاره ای نداریم بقیشو بخون.نمیشه وسطش ول کنی که. قبلیارم بخون.بعدیارو دیگه حتما بخون

1221
حالا دیگه چاره ای نداریم بقیشو بخون.نمیشه وسطش ول کنی که. قبلیارم بخون.بعدیارو دیگه حتما بخون

سلام به استارتر عزيز و دوستاي گلم در چله حديث كسا

ميخواستم بگم من حاجت روا شدم خدا بهم لطف كرد اين ماه و بهم يه ني ني داد ايشالا بقيه همه مث من حاجتشونو بگيرن♥️🌸♥️🌸♥️

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸لاحَول و لا قُوة الاّ باللّهِ العلي العَظيم🌸               خدايا خودت با كرم بينهايتت بهم ني ني دادي خودتم مواظبش باش ..... آمين
سلام به استارتر عزيز و دوستاي گلم در چله حديث كسا ميخواستم بگم من حاجت روا شدم خدا بهم لطف كرد اين ...

وای عزیزم خدارو شکر😍😍 ان شاالله بچت سالم بیاد بغلت. 😘

سلام به استارتر عزيز و دوستاي گلم در چله حديث كسا ميخواستم بگم من حاجت روا شدم خدا بهم لطف كرد اين ...

وووااای مبااارکتووون باااشه😍😍😍😗الهی ک صالحو شالم و زیرسایه ی پدرمادرش بزرگ بشه و کلی خوشبختی به همراه ورودش ب زندگیتون بیاد

نمیدونید چقدر باخبرتون دلم روشن شدب وجود  امید توزندگیو اینکه هرچی از خدابخواه اگه واقعا ازته دلت ازش بخوای محاله حاجتت روانشه مگربهترشو برات بخواد😍😍😍

سلام عزیزم ان شاءالله حاجت تون برآورده به خیر بشه آمین یا رب العالمین🌹😍⁦❤️⁩

مهربوووونم😍💗💋ممنون عزیزدلم همچنین واسه خودتون ان شاالله💕😍🌹

خدایا دلم معجزه ای میخواهد از جنسِ خودت....به بزرگیِ خودت....🙏💚
1226
وووااای مبااارکتووون باااشه😍😍😍😗الهی ک صالحو شالم و زیرسایه ی پدرمادرش بزرگ بشه و کلی خوشبختی به ...

ممنون عزيز دلم ايشالا كه همه حاجت روا بشن شما هم به مراد دلت برسي بخدا فقط بايد خالصانه توكل كني به همون بالايي شك نكن جواب ميگيري

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸لاحَول و لا قُوة الاّ باللّهِ العلي العَظيم🌸               خدايا خودت با كرم بينهايتت بهم ني ني دادي خودتم مواظبش باش ..... آمين
وای عزیزم خدارو شکر😍😍 ان شاالله بچت سالم بیاد بغلت. 😘

ممنون فداتشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من امار از دستم در رفت ..ولی هر روز ب نیت دوستان میخوندم ..التماس دعا ...ببخشید امروز ..چندمین روزه چله ست؟؟؟

خدایا راهی نمیبینم ، آینده پنهان است اما مهم نیست همین کافیست که تو راه را میبینی و من تو را . . .
منم هستم 🖑🖑

سلام عزیزم ، ان شاءالله حاجت تون برآورده به خیر بشه آمین یا رب العالمین⁦❤️⁩🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
1280