2726

لطفا توضیح بدین چجوری بود چقدر بود آیا درد شکمی داشتین یا نه

رنگشم بگین

ممنونم ازتون حالم بده منتظر میمونم جواب بدین

کار خوبه خدا درست کنه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوره های من ۲۴روزس

الان ۲۲هست...دو روز مونده به موعدم الان لک قرمز روشن دیدم صبح حالت نارنجی کم رنگ الان مثه صورتی.....

تا حالا اینطور ندیده بودم همیشه قبل پریود لک هام قهوه ای بود

میخام ببینم لانه‌گزینیه یا این ماهم رفت

کار خوبه خدا درست کنه!
2728
چندروز مونده به موعدم کمردرد پریودی رو داشتم و یه لک کوچیک به رنگ قرمز روشن دیدم

منم یه ساعت پیش درد پریودی گرفتم الانم قرمز روشنه

ینی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کار خوبه خدا درست کنه!
منم یه ساعت پیش درد پریودی گرفتم الانم قرمز روشنه ینی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ان‌شاءالله که خیر عزیزم احتمال داره 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

دوست گلم من ماهی که باردار شدم دقیقا فردای اقدامم دونا لکه خونه خیلی خیلی بزرگ به فاصله ی ۲ ساعت دیدم بیشتر شکله خونریزی بود تا لک ، حالا نمی دونم دیگه اون لانه گزینی بود یا چی !!!!!!!!!! چون تابحال تجربش نکرده بودم

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ان شاالله که بارداری عزیزم ولی یه چند ذوز بهش فکر نکن بزار ارامش داشته باشی.

استرس خودش خرابکاری میکنه.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
دوست گلم من ماهی که باردار شدم دقیقا فردای اقدامم دونا لکه خونه خیلی خیلی بزرگ به فاصله ی ۲ ساعت دید ...

گندم‌جونم اون احتمالا تخمک گذاری بوده

کار خوبه خدا درست کنه!
2706