2737
2734

میخوام بدونم یعنی هیچ کس یااطرفیانتون از این طرح رایگان دولت برای ای وی اف استفاده نکرده.هنوزهم هست وشرایط چطوریه.واقعا ممنون میشم جواب واضح بدین

منتظر یه معجزه.👫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عه مگ ی همچین طرحیم هس؟

منو بلایکین میام میخونم

شرایطشم بگین لطفا

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2738
من استفاده کردم بیمارستان شریعتی تهران

میشه بیشتر توصیح بدین الانم هست؟؟

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

اره منم بیمارستان امام خمینی استفاده کردم طرح ک نصف شد برام اگه توی اون سال فقط ی بار انجام بدی بهت طرحش میخوره اونم فقط عمل هزینش نصف میشه

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

سالی یبار رایگانه البته اگه بچه نداشته باشی و زیر ۴۵ سال باشی و فکر کنم ۸۵ درصدشو دولت میده یعنی یه مقدهر کمشم باید خودت بدی 

داروها هزینش با خودتونه

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2706