2737
2734

با دیپلم ۱،۲۰۰

میخوم برم کلاس خیاطی 

میشه یکم درمورد شغلش بدون دیپلمو با دیپلم توضیح بدین مچکرممم😘😘😘

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

الان فکر کنم بدون مدرک دیگه جایی مجوز نمی دن. شاید به این دردت بخوره. البته مدرک اصلی فنی و حرفه ای. راحت تر هم بهت کار میدن. 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
الان فکر کنم بدون مدرک دیگه جایی مجوز نمی دن. شاید به این دردت بخوره. البته مدرک اصلی فنی و حرفه ای. ...

ینی مددک دیپلم کافیه ،من یه قراره برم پیش یه خیاط حرفه ای دیپلم میده اموزشگاه نیس 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ینی مددک دیپلم کافیه ،من یه قراره برم پیش یه خیاط حرفه ای دیپلم میده اموزشگاه نیس 

حالا پیش اون خانمه می خوای بری برو عزیزم. ولی از فنی حرفه ای شهرتون شرایط دیپلم خیاطی گرفتن رو بپرس. مدرک های ازاد جای مدرک فنی و حرفه ای رو نمیگیره.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
حالا پیش اون خانمه می خوای بری برو عزیزم. ولی از فنی حرفه ای شهرتون شرایط دیپلم خیاطی گرفتن رو بپرس. ...

مدرک ازاد چه جوری میشه ،مگه همین دیپلمم که میخاد بده از سمت اموزشگاه فنی حرفه ای نیست؟؟

2738
مدرک ازاد چه جوری میشه ،مگه همین دیپلمم که میخاد بده از سمت اموزشگاه فنی حرفه ای نیست؟؟

نه مدرک فنی حرفه ای خود فنی حرفه ای میده عزیزم. حتی شکلش فرق میکنه. بذار ببینم میتونم عکسی چیزی واست پیدا کنم.

ببین این دو تای اولی اصلیه 

الان جاهایی هست که آموزش میدن تو خود شهر یا روستا انواع کلاسها رو هم داره خیاطی زبان هنر آشپزی . که با 300 تومن مدرک فنی حرفه ای بهت میدن

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2706