1147
1226

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

نمیدونم ربطشو ولی من بچه بودم موهامو با ماشین مث سربازا زده بودن چندبار الان موهام خیلی پره دیگه نمیدونم مربوط به اونه یا نه

یه روزی میاد ک از خواب بیدار میشم خودمو تو آینه نگاه میکنم👵موهای سفیدمو شونه میزنم؛با خودم میگم چقد پیرشدم...بعد خاطره اولین تارموی سفیدم میاد تو ذهنم که بعداز عاشقت شدن بود...یاد اولین نگاهت میفتم با اون چشمای تیله ای و مژه های بلند...بعد مجبور میشم بغضمو قورت بدم تا کسی نفهمه دردمو...؛لعنت ب اون لحظه ای ک تو بغل یکی دیگه باشیو تو فکر یکی دیگه...😢😔

اصلا ربطی نداره

من بیچاره رو سه بار از ته تراشیدن ولی خواهر برادرم چون موهاشون خیلی خوشرنگ و قشنگ بود دلشون نیومده از ته بزنن.الان اونا خرمن مو دارنو من....نگم برات😭

موهای بچمو نه ولی مامانم اونقدر موهای منو تو بچگیام پسرونه زده الان پرپشته😎

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به عشقمه     واس رسیدنمون صلوات میفرستی؟❤🌹😍
1233

نمیدونم هر کسی یه نظری داره ولی دکترها میگن تاثیر نداره...ولی من خودم تاثیرشو دیدم نه این که موهاش پرپشت بشه ولی مرتب دراومد قشنگ کچل بود خیلی کم مو داشت ولی از ته زدیم یک سالگی بعد خوب دراومد یکدست 

من پسرمو ده بار موهاشو تو حمام یواشکی کوتاه کردم ماشالله سریع بلند میشه  دلمم نمیخواد ببرمش ارایشگاه بچه عر بزنه بترسه موهاشو کوتاه کنن بعد هرماهم مجبور بشم مرتبش کنم بچه بیشتر اذیت میشه

منم اقوامم نصف نیگن کوتاه نکن نصف میگن بزن بچه اذیت میشه

ولی مطمنم بچه رو بفرستم ارایشگاه اذیت میشه

1167
نمیدونم هر کسی یه نظری داره ولی دکترها میگن تاثیر نداره...ولی من خودم تاثیرشو دیدم نه این که موهاش پ ...

آخه اون موی جنینی بوده احتمالا وقتی کوتاه کردی موی نوزادی دراومده که باهم فرق داشتن اگرم نمیکردی  خودش کم کم میریخت همینطوری درمیومد  

دو سال بود دست به موهای دخترم نزده بودم،هر کی میگفت کوتاه کن،سفت میگفتم نه،یک لحظه جنون گرفتم و رفتم کوتاه کوتاه کردم...😭😖😭😭😭

الان به شدت پشیمونم.حیف موهای نازنینش.

پاسخگویی به احکام شرعی   امام رضا (علیه السلام) فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1241