2703
2553

اصلا میشه خودمون انتخاب کنیم یا دانشگاه برامون انتخاب میکنه که کدومش رو بخونیم؟؟؟

من میخوام دانشگاه آزاد رشته کامپیوتر بخونم با دیپلم انسانی  به نظرتون میشه کارشناسی پیوسته بخونم !!؟؟؟

یعنی بدون کنکور پیوسته تا کارشناسی می خونی،  اگه کنکور داشت نا پیوسته میشه

🔷️در عجبم از رفتار زنان،که از خدای به این بزرگی، فقط"یک شوهر"میخواهند، و از شوهر به آن درماندگی، "همه دنیا را"  😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پیوسته یعنی مستقیم لیسانس میگیدی

ناپیوسته یعنی اول فوق دیپلم میگیری بعد دوباره کنکور میدی واسه لیسانست

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

پیوسته چهارساله نهایتش به ضرب لیسانس میگیری 

ناپیوسته باید دو سال قبلش فوق دیپلم بخونی بعدا دوباره کارشناسی ناپیوسته شرکت کنی دوسال بعدش لیسانس بگیری 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2714
با دیپلم انسانی کامپیوتر سخته ها میذارن بخونی؟ پیوسته یعنی کسی که یه ضرب کارشناسی قبول میشه

میشه خوند.دوستم همینجوری مهندسیشو گرفت.آره سخته.اما با علمی کاربردی

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

کارشناسی پیوسته یعنی از اول کارشناسی قبول میشید و چهار سال میخونید تا لیسانس بگیرید 

نا پیوسته یعنی اول کاردانی گرفتید و فوق دیپلم دارید حالا باز آزمون میدید تا دو سال دیگه درس بخونید و لیسانس بگیرید

کارشناسی پیوسته یعنی از اول کارشناسی قبول میشید و چهار سال میخونید تا لیسانس بگیرید  نا پیوسته ...

یعنی من نمیتوم باشرایطم کارشناسی پیوسته بخونم؟؟

پیوسته یعنی لیسانس کامل

بدون توقف برای کنکور.۸ ترمه

اگه تا فوق  دیپلم بخونی بعد کنکور  بدی میشه نا پیوسته

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706