2726
عنوان

گرفتن یا نگرفتن؟ شما چجوری بودین؟

157 بازدید | 31 پست

بچه ها من دلم میخواد روزه بگیرم ولی همسر و خانوادم مخالفن . من برای خودم و همسرم خیلی عذاب وجدان دارم . سالای قبل هم چند روز فقط میگرفتم ولی امسال بدجوری عذاب وجدان گرفتم از طرفی میگم هر یه دونه روزه ۶۰ روز قضا داره واقعا نمیتونم یک روزش هم خیلی اذیت میکنه چه برسه به ۶۰ روز !از نظر جسمی بد نیستم ولی رنگم تقریبا همیشع پریده هست و کم خونی دارم و اکثر روزا سر درد دارم

از یک طرف دیگه عقدم و مشکلات اون دورانم برای بعضی روزاش که کسایی که عقد بودن خودشون میفهمن منظورم چیه دقیقا و لازم نیست بازش کنم...!

شما بودید چکار میکردید 

عداب وجدانش خیلی اذیتم میکنه 😥 

تیکر بارداری نیست 

روزه بگیر،،،شبا کارتو بکن،،،،اون دنیا هرکی جواب اعمال خودشو میده،،،نه خونواده شوهر،،،اگه از لحاظ جسمی آسیب نمیبینی روزه بگیر

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودت ميدوني و افكارت من خيلي وقته نميگيرم بعدان كه مردم و خواستم برم جهنم وصيت ميكنم يكي واسم قضاش رو بخونه و بگيره منم برم بهشت 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

در امور دینی اذن پدر مادر و همسر درصدی اهمیت نداره

شما روزتو بگیر اونا مخالفتشون لی فایدس 

پدر فقط روزه‌ی مستحبی رو میتونه به شما بگه نگیر

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

اي بابا اين ميگه روزه و دعا اون ميپرسه جدي تو عقد رابطه داري

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

من هم کمخونی وسردرددارم ولی میگیرم وخیلی ازافطارتاسحرآب میخورم هروقت اب میخورم سردردم کمترمیشه عزیزم شوهرمنم نمیگیره ولی من میگیرم هرکی به اعمال خودش ،من تودوران نامزدی فک کن همه خواب بودن میرفتم حموم چه سختی من کشیدم الان تودوره اقدامم دیگه باید بیشتراوقتابرم غسل

خب بعد چی خونه مادرشوهر ک نمیشه... خونه خودمونم فرداش برم ی روز از دست دادم هر روزم برم ضایعس خجالت ...

یعنی هرروز برنامه دارین?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

شخصا امر خدا رو مقدم و واجب میدونم.برای منم هیچ اهمیتی نداره پدر و مادرم یا همسرم یا هرکس دیگه ای ناراحت میشند یا خوشحال.دینداری خجالت بردار نیست.

شما هم مختارید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
شخصا امر خدا رو مقدم و واجب میدونم.برای منم هیچ اهمیتی نداره پدر و مادرم یا همسرم یا هرکس دیگه ای نا ...

👌👌👌

👈تولید کننده افکار خودت باش ن مصرف کننده اراجیف مردم👉
2706