2737
2734
عنوان

شوهرم دیوونه شده

570 بازدید | 45 پست

بهم گیر داده بدجور  .پیله کرده ب خانوادم  .میگه مامانت نباید دخترمونو زیاد ببوسه .باید بهش بگی ک بدمون میاد بچمونو زیاد ببوسی.میگه بهشون بگو بچه ما فقط ی مامان بابا داره  شما بابابزرگ مامان بزرگید و بچمون نباید باباجون یا مامان جون صداشون کنه.اخه مامان من بعضی وقتا بچمو بغل میکنه میگه بیا بغلم مامان جون.الانم شوهرم منو اورده خونه بابام ک این حرفا رو بگم بهشون .(بخدا شوهرم بدجور رو اعصابمه  واقعا این حرفا رو همیشه میزنه  و ول کن هم نیس )شب و روز  شب و روز تو مخمه  .ولی میگم اگه اینا رو بهشون بگم ناراحت میشن.ازونطرف  شوهرم امشب پدرمو درمیاره میگه بهشون گفتی؟ چی گفتن؟ بعد سری بعد  ک مامانم بچه رو زیاد ببوسه  شوهرم میگه دروغ گفتی  بهشون نزدی اون حرفا رو ....میدونم شوهرم خیلی پررو شده دنبال راهکارم فقط نه نیش و کنایه

هرکی میخواد تیکه بندازه نظر نده  با تشکر

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
2706