2737
2734
عنوان

میشه دعوا راه نندازید ؟

118 بازدید | 16 پست

سلام

میخواستم ازتون خواهش کنم لطفا وقتی یکی تاپیک میزنه ،لطف کنید در مورد همون موضوع نظر بدید

لطفا بحث رو به بیراهه نکشونید

با کاربرای دیگه سر مسائل سلیقه ای دعوا راه نندازین

سوالاتتون رو تو تاپیک استارترای دیگه نپرسید خودتون تاپیک بزنید

نصف تاپیکا شده دعوای دسته جمعی و بدون ارتباط با موضوع تاپیک

ما شاید دلمون نخواد دعوا های شما رو بخونیم

اعصاب بقیه رو هم الکی میریزید به هم

مرسی که رعایت می کنید

عشقم امیریست که دلدار حسین است،قرص قمرش نورشب ماه حسین است،گشتم همه عالم به این نکته رسیدم،عشق است اباالفضل که علمدارحسین است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعدش استارتر ها از نظرمون بدشون اومد بي أدب نشن ،ببخشيد استارتر اينجا گفتم

بله اینم نکته ظریفیه 😁

عشقم امیریست که دلدار حسین است،قرص قمرش نورشب ماه حسین است،گشتم همه عالم به این نکته رسیدم،عشق است اباالفضل که علمدارحسین است
استارتر روزه س اعصاب نداره اذيتش نكنيد😀

والا بخدا بد حرف بزنن ازشون ببرسي اينجور حرف زدن درسته بهشون بر ميخورهه شعورشون رو نشون ميدن ،أينا مادراي اينده هم هستن البته دور از جون بعضي ها .واقعا ادبيات بعضي ها تو سايت مثل لات ها هست باهاشون مخالف باشي بيشعوريشون تا ثابت نكنند دست بر نميدارند

2738
استارتر روزه س اعصاب نداره اذيتش نكنيد😀

ریا نباشه روزه ام ولی این چند روزه تو دلم مونده بود میخواستم بگم😁

والا بخدا بد حرف بزنن ازشون ببرسي اينجور حرف زدن درسته بهشون بر ميخورهه شعورشون رو نشون ميدن ،أينا م ...

دقیقا نمیشه دو کلمه با احترام به عقاید همدیگه حرف بزنن

ریا نباشه روزه ام ولی این چند روزه تو دلم مونده بود میخواستم بگم😁

اي جان راست ميگي واقعا 

قبول باشه التماس دعا

راستي افطار چي داري😅🙈

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
والا بخدا بد حرف بزنن ازشون ببرسي اينجور حرف زدن درسته بهشون بر ميخورهه شعورشون رو نشون ميدن ،أينا م ...

درسته واقعا حق با شماست👍☹️

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2706