1265
1292
عنوان

خانمای متاهل میشه کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 55 پست
حالا ما برعکس بودیم من التماس میکردم شوهرم میگفت ول کن بچه میخوایم چیکار😫۶سال التماس کردم حالا میگم ...

بسه دیگه یه دونه . خدا برات حفظش کنه 

کاش شوهر منم مثل همسر شما بود

منم الان یک ماهه جلو گیری نکردم . ولی چون قبلا پیچوندمش حرفمو باور نمیکنه  قاطی کرده

عزیزم اعتماد چیزی نیست که الکی بشه بدست آورد هیچوقت کاری نکن که اعتماد نداشته باشه بهت تو که میدونی بالاخره اون بچه رو میاری چرا به خوشی نیاری با بحث و ناراحتی و بی اعتمادی بیاری 

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
بسه دیگه یه دونه . خدا برات حفظش کنه  کاش شوهر منم مثل همسر شما بود

ولی تنها بودن بچه خوب نیست دوتا خوبه باهم همراه میشن بزرگ شدن متوجه میشی چی میگم

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

گندم خیلی ناراحت شدم. چقد سخته مجبور باشی طبق خواسته شوهرت زندگی کنی. اون وابستگی تو به پسرت دیده و برا همین میخاد با یک بچه دیگه کلا به این زندگی وابستت کنه. حداقل حالا که داری بهش باج میدی ازش بخا بیاد پیش روانشناس

1279
گندم خیلی ناراحت شدم. چقد سخته مجبور باشی طبق خواسته شوهرت زندگی کنی. اون وابستگی تو به پسرت دیده و ...

نه دیگه کشش ندارم هر چی میگه به حرفش گوش میدم نمیخوام وضعیت بدتر بشه و عصبی بشه 

تا وقتی من فقط بهش چشم بگم اونم ارومه منم چاره ی دیگه ای ندارم نه قبول میکنه بره پیش مشاور نه هیچ وقت طلاقم میده منم باید تاوان انتخاب اشتباهمو بدم 

از دیروز که بی بی چک منفی شده بازم قاطی کرده خودشم میدونه داره بهانه میگیره فکر میکنه دارم بهش دروغ میگم 

منم چیزی نمیگم تا آروم بشه 

نه دیگه کشش ندارم هر چی میگه به حرفش گوش میدم نمیخوام وضعیت بدتر بشه و عصبی بشه  تا وقتی من فق ...

همه مردها همین هستن. تا به حرفشون باشی هر کاری برات میکنن. امیدوارم آرامش داشته باشی عزیزم

1274

در جريان تاپيكات هستم ، خيلي خونسرد بهش بگو هر دكتر زنان كه ببري ميام ازمايشم ميدم بزار. دكتر توجيه ش كنه اخه ادم كه حتي هيچي استفاده نكرده باشه بازم ممكنه بعد ٦ سال بخواد باردار شه يه مدت طول بكشه 

فك كرده مرغ تخم گذاري 

قرار نيست هميشه تا ادم اقدام كرد همون ماه باردار بشه يكم علمش بالا ببريد

خدايا مواظب عشقاي زندگيم ، دخترم و همسرم باش هميشه 💋😍😍
در جريان تاپيكات هستم ، خيلي خونسرد بهش بگو هر دكتر زنان كه ببري ميام ازمايشم ميدم بزار. دكتر توجيه ...

عزیزم خودش همه چی رو میدونه ولی میخواست بهانه جویی کنه 

خداروشکر خودش اروم شد 

میخواست منو تحت فشار بذاره ببینه واقعا کاری کردم یا نه

1308